Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit jelenthet, ha egy lány...

Mit jelenthet, ha egy lány (osztálytársam)akivel nemrég ismerkedtem meg, megkért, hogy küldjem el neki a 3 crushom messengeren? Amúgy nagyon aranyos lány❤️

Figyelt kérdés

Crush=fiú, aki tetszik (ha valakinek nem értené)

Vajon miért érdekli?

Én is lány vagyok.



2021. nov. 10. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Lehet hogy valamelyik neki is tetszeni fog?


Ezt nem a tini párkapcsolatok kategóriába kellett volna írni?

2021. nov. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1. Nem látta még őket, így nem tetszhet neki egyiksem.

Amúgy nem, nem oda kellett volna, mert nem a fiúkról kérdeztem, hanem magáról a barátságunkon belül egy dologra, hogy miért érdekli.

2021. nov. 10. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom szereti a pasikra csorgatni a nyálát és reménykedik hogy ez majd lehet egy közös foglalkozásotok.


Én párkapcsolatban is szeretem ezt tudni, bár ott inkább csak arra jó, hogy az ember kínozza saját magát. De mivel nálatok féltékenység nem téma, mert csak barátok vagytok így ez is lehet egy jó alap a beszélgetésetekhez.

2021. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg még az lehet, hogy csak érdekli, hogy neked milyen stílusú srácok tetszenek, szimplán, mert kíváncsi. Vagy lehet, hogy tud valakiről, akinek tetszel és ő kérte, hogy kérdezzen rá, hogy esetleg te neked tetszene-e, és így próbálkozott. De ezt ennyiből pontosan nem tudom megmondani.
2021. dec. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!