Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ennyi negatív...

Miért van ennyi negatív vélemény a nyugodt emberekről?

Figyelt kérdés

Tehát akiknek nem viszket folyton a fenekük, le tudnak otthon ülni és relaxálni, nincs szükségük arra, hogy folyton pörgés legyen körülöttük, hogy menjenek valahova, 1001 ismerősük legyen stb.


Azt figyeltem meg, hogy az ilyen embereknek általában negatív a megítélése és nem értem, hogy miért.


2021. nov. 23. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Mert ijesztőnek találják mások, úgy gondolják, hogy azt az energiát, amit ők "kipörögnek" magukból, azt valahol le kell nekik is vezetni, és nem tudják elképzelni hogy ez mégis hogy van, ezért következtetnek arra, hogy negatív dolgokra használja fel az energiáját. Szerintem legalábbis.
2021. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Én ilyen vagyok és nincs ebből kifolyólag hasonló negatív tapasztalatom. Ha valakit a nyugodt természete miatt nem fogadnak el, ott a társasággal van a baj.
2021. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Első vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy én is csendes típus vagyok. Kicsit hülyén fogalmaztam, de arra gondoltam, hogy azt sokszor megkapom, hogy "ijesztő" vagyok, mert csak nézek rájuk csendben, illetve hogy nem annyira képezem szerves részét a társasági dolgoknak, és hogy ebből kifolyólag mással foglalom el magam, ami számukra idegen. Nem közösítenek ki emiatt, de meg van a véleménye a többségnek (akik a barátaim, azoknak nem, de velük kicsit nyíltabb vagyok).
2021. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem attól nyugodt valaki, hogy otthon ül, ingerszegény életet él, hanem hogy nem ideges, nem stresszes. Ez pedig úgy is lehetséges, ha egyébként mozgalmas élete van valakinek. Nekem egyébként semmi problémám nincs azokkal, akiket leírtál, bár én a pörgős-nyugodt csoportba gondolom magam. Én nem szeretnék úgy élni, de ők meg az én életem nem irigyelnék.
2021. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

A, Mert ez a mai kor nem arról híres, hogy nyugodtnak kell lenni;

B, A nyugodt emberek, főleg, ha még vallásosak is, nagyon alá tudnak b*ni a másiknak, talán ezért.

2021. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem érdekel, miről "híres ez a kor". Nem fogok senki kedvéért pörögni, fosni a szót feleslegesen, csak mert ez az elvárás.

Idegesít a zsivaj, elszívja az energiám. Nem birom pár percnél tovább elviselni, a nyüzsgős, hangos, viszketeg embereket.

És nem unatkozom, nem érzem unalmasnak így az életem. Akinek meg így nem tetszem, az keressen más társaságot magának.

2021. nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6


Remek hozzászólás. Alapvetően le kell szharni az embereket, de gyakran a hátad mögött kritizálnak és negatívként állítanak be, ami nyilván negatívan érint, megnehezíti a mindennapjainak.

2021. nov. 24. 13:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, már megszoktam hogy hülyeséget gondolnak rólam, vagy összesúgnak, hogy mindig csendben vagyok, ami nem igaz, max. hozzájuk képest, akik ugye ha nincs mit mondaniuk épp, akkor büfögnek egy nagyot, csak nehogy a szájuk csendben, csukva legyen. Nem számít a véleményük, akik számítanak, azok ismernek és elfogadnak olyannak, amilyen vagyok. Mellesleg nekem is megvan a véleményem az ellen táborról, ez már csak ilyen dolgog.

Nekem is van egyébként humorérzékem, hozzá tudok szólni bármilyen témához, csak az a baj, hogy ez manapság úgy látszik nem minőségre, hanem mennyiségre megy.

2021. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!