Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írjak neki vagy engedjem el?

Írjak neki vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, egy évig együtt dolgoztam egy 47 éves nővel akivel nagyon szerettük egymást, mi ketten egymással jöttünk ki legjobban a volt munkahelyemen. mikor ott felmondtam hatalmas balhé volt mivel ezt azért tettem mert egy főnököm egy nagyon gusztustalan húzást csinált velem szemben, ezután ki is sírtam neki a lelkem. onnantól ő egészen a felmondásomig szabadságon volt így el sem tudtunk rendesen búcsúzni de megbeszéltük még telefonon, hogy keressük egymást és találkozunk még.

ennek közel 4 hónapja és még egyszer sem keresett fel, én egyszer küldtem neki egy mémet messengeren amire nevetős fejet reagált, és ennyi.

szerintetek túlgondoltam ezt az egészet és neki nem is olyan fontos a velem való kapcsolata, mint hittem?



2021. nov. 26. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Engedd el. Neki nem fontos így ezek alapján.
2021. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha Te szeretnél vele beszélni, nyugodtan hívd fel, meglátod milyen lesz a szitu. Utána várhatsz, hogy keres-e téged. Ha nem keres megint eldöntöd, hogy Neked van e kedved beszélni/összejönni vele.

Semmi gond nincs ezzel.

2021. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem is mindig nehéz helyzet. Szerintem írj neki bővebben és ne csak egy vicces képet küldj. Aztán majd kiderül, hogy ő mit akar. Ha azt látod, hogy mindig te keresed, akkor sajnos el kell engedni.
2021. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ha megszűnik a közös munkahely, megszűnik a legtöbb közös téma is. Ugyanúgy, mint mikor valaki befejezi az iskolát.

Nekem is volt nagyon kedves kolléganőm. Mióta felmondott, 2 éve lesz lassan, kb. 4-5-ször beszéltünk telefonon.

Ha irtok is néha egymásnak, már semmi nem lesz ugyanaz, mint mikor naponta taliztatok a munkahelyen.

2021. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér! Lehet, hogy ő arra vár, hogy Te kezdeményezz. Nyugodtan írj neki, érdeklődj nála azokról a dolgokról, amikről korábban is szívesen beszélgettetek. Nekem is vannak ilyen barátságaim, amik régi munkahelyi ismeretségből alakultak ki.
2021. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!