Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jó ötlet elhívni a céges...

Jó ötlet elhívni a céges évzáróra a lány barátnőmet, így hogy hosszabb ideje nem találkoztunk személyesen?

Figyelt kérdés

Van egy csajszi, 4 éve ismerjük egymást (soha nem volt köztünk semmi és eddig szóba se jött ilyesmi), de eddig csak kétszer találkoztunk. Először együtt utaztunk egy utazási irodával egy 2 napos külföldi túrára, ott ismerkedtünk meg. Nagyon jóba lettünk, az utazás után is beszéltünk többször is. Másodjára bő másfél éve futottunk össze egy olyan eseményen amire mindkettőnk ment, egyeztettünk is előtte, hogy mindketten megyünk, nem véletlen találkozás volt. Azóta szinte napi rendszerességgel beszélünk, igaz csak írásban. Országon belül ennél távolabb nem is lehetnénk egymástól (470km) szóval a gyakoribb találkozás nem jött össze.

Viszont ő most néhány hete a fővárosban kapott munkát, oda is költözött, bár még mindig nem a szomszédba van, de gyakran szoktam arra járni. Beszéltük is, hogy majd tudunk találkozni, meg közös programokat szervezni. Az elmúlt két hétben 3-szor is voltam Budapesten, de neki egyszer se volt jó az időpont, mindig közbejött valami és nem tudtunk találkozni.

Sokat meséltem neki a cégről is ahol dolgozok, és év végén pont Budapesten fogja tartani a főnök a céges évzáró estet. Lesz vacsora, és egy nagyon színvonalas műsor (persze ha a covid engedi). Tavaly semmi nem volt miatta, úgyhogy idén nagy durranást szeretne. Úgy hirdették meg, hogy mindenki hozhat kísérőt magával.

Bár nem vagyunk együtt, egyikünknek sincs most kapcsolata. Nekem meg nincs kedvem egyedül menni egy ilyen céges páros rendezvényre. Ha csak magunkban lennénk a kollégákkal oké, de tudom hogy mindenki el lesz foglalva a párjával a vacsoránál, és a műsornál...

Szerintetek így, hogy bő másfél éve találkoztunk nem lenne fura elhívni kísérőnek? Végülis nincs kőbe vésve, hogy csak férjet/feleséget/élettársat szabad vinni. Vele meg szinte mindennap beszélek, és szívesen találkoznék is már ennyi idő után. Egyedül tényleg nincs kedvem így, hogy páros rendezvényt terveznek. Nem lenne félreérthető, ha elhívom? Mégiscsak egy céges rendezvény, nem egy baráti összeülés vagy közös program.


2021. nov. 28. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Nem. Céges buli = buli a cég alkalmazottainak
2021. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Feltetlenül hívd meg. Sürgősen szólj neki, hogy fel tudjon készülni. Szerintem örülni fog. Hajrá! Lazán, könnyedén, kedvesen. Buli lesz, Rád gondoltam, elkísérnél? Rajta!🙂👍
2021. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mitől félsz? A kollégáktól, hogy nem nézik jó szemmel? Nekik ugye nem kell tudniuk, hogy a lány nem a barátnőd.

Vagy a lány reakciójától? Ha tényleg naponta beszéltek, akkor nyugodtan hívd el.

2021. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es! Végig sem olvastad!

Céges buli, és vihetnek kísérőt, házastársat, barátnőt, férjet, barátot.

2021. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy őrülni fog!

Gyerünk! Hívd fel!

2021. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hívd el nyugodtan!
2021. nov. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Honorius ***** válasza:
Elhívtad?!
2021. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!