Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan beszéljem meg vele?

Hogyan beszéljem meg vele?

Figyelt kérdés
Volt egy legjobb barátnőm már évek óta. De hirtelen, minden előzmény nélkül ,,lecserélt" egy másik lányra. Most már felém se néz, mintha ott se lennék. Elkezdett rólam hazugságokat terjeszteni kb. mindenkinek, még olyanoknak is, akiket én nemis ismerek.Most, hogy már nem beszélek vele, kezd feltűnni, hogy milyen bunkó másokkal és eszembe jutnak szituációk, amikor kihasznált, de nem vetttem észre, vagy amikór gúnyt űzött belőlem, de én nem tudtam mit reagálni. Most igazából jól is jártam azzal,hogy már nem is barátkozunk, az bánt csak, hogy sosem csaptam be őt, ennek ellenére hazugságokat terjeszt rólam.A kérdés tehát az lenne, hogy hogyan beszéljem meg vele, hogy ne terjesszen rólam hazugságokat?
2021. nov. 30. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges. Az ilyen ember egy tenyérbemászó senki, mindent megtesz, hogy elég érdekes legyen az új játékbabáinak. Mindenképp ki fog beszélni és pletykálni fog. Persze szólhatsz neki, hogy "necsináldmár te majom", de max az fog történni, hogy még több fszságot kitalál. Előbb utóbb megunja, az ilyen embert meg amúgyse viseli el senki sokáig. Mikor majd az új játékbabái elküldik a fszba, akkor majd róluk fog dolgokat terjeszteni.
2021. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1# mindent leírt.
2021. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. nov. 30. 18:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!