Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megrendeltem neki a nyakláncot...

Megrendeltem neki a nyakláncot de később fog ideérni, mint terveztem. Mondjam el neki, hogy készülök valamivel?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel eddig még nem ajándékoztunk egymásnak semmit nagyon. Most viszont úgy gondoltam, készülök neki ajándékkal. Szülinapja lesz hónap végén, pont mint nekem(nekem az ő szülinapja után 2 nappal lesz). Viszont az a bizonyos nyaklánc ami az ajándék egyik eleme, késni fog valószínűleg. 8-15 nap kiszállitási időt írtak. Ezt több nappal ezelőtt rendeltem. A 8 nappal ideérne lehet időben, de ha 15 nap akkor már nem. Sajnos nemtudok mit csinálni. Azon gondolkodom hogy szerintetek mondjam el neki, hogy kapni fog tőlem valamit, de lehet késik, vagy mit csináljak? Ha később adom oda meglepetésként az nem ciki? Mit tegyek?

2021. dec. 12. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondanám el előre, majd ha megjött az ajándék.

Ezt még szülinapodra szántam, sajnos ilyenkor káosz a szállítás, nem ért ide időben, de tessék.

2021. dec. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%
Odaadod karácsonyra
2021. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!