Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális hogy kényelmetlennek...

Normális hogy kényelmetlennek érzem hogy átmenjek egy olyan emberhez akit nemrég ismertem meg?

Figyelt kérdés
Srácról van szó. Jó fej, haverkent tekintek rá meg ő is rám. Hívott h menjek át lógni hozzájuk. De 3 hete ismerem. Így még nem akarok azért hogy

2021. dec. 14. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
1%
Előbb ismerd meg jobban,csak azután menj hozzájuk.Sose lehet tudni,lehet hogy meleg és azt akarja.
2021. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem meleg
2021. dec. 14. 20:16
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Azt hittem pár napos ismeretségről van szó. Így 3 hét nem tűnik kevésnek. Muszáj minél több emlékeket szerezni új emberekkel, hogy aztán mindig legyen téma.
2021. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális. Mert ha kényelmetlen akkor természetesen nem akarsz átmenni hozzá. Ki a fene szereti a kényelmetlenségeket? Ha meg át akarsz menni hozzá, akkor gyürd le a kényelmetlen érzést! (Esetleg elárulhattad volna, hogy te milyen nemü vagy, mennyi idösek vagytok, milyen "terveid" vannak vele?)
2021. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
Nem haverként tekint rád, jobb ha tőlem tudod.
2021. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok a srác meg 23. Koleszban ismerkedtünk meg random.:) Van barátnője akivel 4 éve együtt vannak úgyhogy kétlem hogy akarna bármit is.
2021. dec. 14. 23:10
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Miért élsz ilyen álomvilágban?
2021. dec. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez nem tudom miért álomvilág. Szeretik egymást
2021. dec. 14. 23:54
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hívott át hogy csak kettesben vagytok?
2021. dec. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!