Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan írjak rá valakire,...

Hogyan írjak rá valakire, akit szimpatikusnak találok?

Figyelt kérdés

Szeretnék barátkozni, pár emberrel már sikerült is kialakítani kisebb haverságot, de szeretnék nyitni még új emberek felé is.

Velük egyszerű dolgom volt, mert nagyjából tudtam az érdeklődési körüket, vagy rátudtam kérdezni valamire, amiből kikerekedhetett egy beszélgetés, és ment minden a maga útján.

Viszont vannak sokan, akiknél ez nem ennyire egyértelmű. Hogyan érdemes náluk tenni egy próbát a beszélgetés beindítására? A "szia, mizu" nem opció.


2021. dec. 18. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Találni kell velük is egy közös pontot, vagy felhozni egy olyan érdeklődési kört, ami téged is érdekel és talán őket is. Ha nem, akkor ez van, mást nem tudsz.


Ha viszont idegenekről van szó, készülj fel hogy nem sokan fognak foglalkozni veled - teljesen érthetően - vagy lelépnek, ha megtudják hogy csak haverkodni akartál.

2021. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Hát én saját szemszögből írom.


Szerintem érdemes megírni, hogy miért keresed(szimpatikus , szeretnél minél több egyéniségű embert megismerni;x csoportban láttad, hogy miket posztolt/írt és egyetértesz vele stb...).


Én nem igazán reagálok olyanra, ahol csak egy sziát ír. Most ez lehet bunkónak tűnik, de ha nem írja, hogy mit akar, a "szia, mizu?" - nál tovább úgyse jut el a beszélgetés, értelmetlen.


Ha leírod mi van, akkor ad egy alapot, hogy mire "számíthat" az ember.


Mégegyszer írom, ez csak az én szemszögem.

2021. dec. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismered, akkor valami erdeklodesi korrol erdeklodj, aztan menjen az ismerkedés
2021. dec. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Vélhetően ott van előtted is a számítástechnikai berendezés részét képező klaviatúra, - ugyanúgy kell használni a felvetett célra is, mint ahogyan sikerült beküldeni a kérdést is!
2021. dec. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod, miért írsz rájuk.
2021. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15%
Várd meg amíg jó mélyen elalszik. Az exem egyszer rám írta amíg aludtam hogy "mért nem szerecc?"
2021. dec. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!