Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szivassam meg a haverom?

Hogyan szivassam meg a haverom?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon elegem van hogy mindig szivatgat,vizet önt a cipőmben el rontsa a hajamat amikor vágja,meg még sorolhatnám. Az egészben annyi lenne a terv, hogy úgy meg szivassam hogy egész életében ne tudja el felejteni. Várom a javaslatokat
2021. dec. 19. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Én a helyedben letiltanám minden létező közösségi médiás platformról, letiltanám a telefonszámát és ha odajönne hozzám az utcán akkor elmondanám neki hogy xy dolgokért már nem szeretném vele tartani a kapcsolatot.

Ez a szivatás dolog nagyon rossz megoldásnak tűnik, sőt szerintem egyáltalán nem javítana a helyzeten.

2021. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
1. Mondd meg neki, hogy ez nem fér bele, vagy normális lesz, vagy lezárod a barátságot, haverságot, nincs több dobása, nőjön fel.
2021. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
És ha nem, akkor tényleg meg kell szakítani a kapcsolatot.
2021. dec. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

1 vagyok: még annyit hozzáttennék hogy próbálnék érzelmileg kívül helyzkedni mikör eldöntöm mi legyen és akkor is amikor elmondom neki hogy nem érzem jól magam ebben a barátságban. Körülöttem is sokszor voltak problémás emberek. Mindig tényszerűen elmondtam miért nem szeretném velük tartani a kapcsolatot. Nekem bevállt. Sosem érzelgősen vagy ellenségesen mondtam el a dolgokat.

Persze mivel nem próbáltam az érzelgősebb verziót ezért nincsenek vele tapasztalataim. A Mónika Showból azt szűrtem le hogy az nem egy jó út.

2021. dec. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Üsd vállon egy kalapáccsal aztán mond meg neki, hogy többé nem akarsz vele találkozni, hali.
2021. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt nem értem, mi a büdös francnak vele vágatod a hajad, ha tudod, hogy még azzal is megszivat.
2021. dec. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!