Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meg lehet bocsátani egy...

Meg lehet bocsátani egy "barátnak" hogy betegen meglátogatott, majd amikor kiderült, hogy én is covid pozitív vagyok, akkor közölte hogy tőle kaptam el?

Figyelt kérdés
Nem az a baj, hogy elkaptam. Még ha mikor kiderül, hogy ő elkapta, és szól, akkor sincs semmi probléma. Mondta, hogy meg van fázva, de negatív a tesztje, így nem aggódtam. De így abban a tudatban voltam idős rokonoknál, hogy nem találkoztam beteggel, és nem vagyok beteg. Szerencsére a rokonok oltottak, és szóltam is nekik, hogy mi történt. Közben én beteg is lettem. De ez a "barát?" tudta, hogy miért nem megyek sehova, és azt is, hogy idős rokonok miatt tartok a fertőzéstől. Nagyon nagy szakadék keletkezett bennem. Nagyon haragszom rá. Mit gondoltok, durva lenne, ha mindenhonnan letiltanám, a telefonszámát meg fekete listára tenném? Ezek után nem tudok bízni benne, és nem akarom többet látni sem. Azért nem, mert nem szólt, mikor jelentkeztek a tünetek. Annyit vártam volna, hogy szóljon, hogy "hülye, maradj a picsádon, mert pozitív lettem." Semmi probléma nem lett volna belőle, és ezt is tudja, nem ő lett volna az első.
2021. dec. 22. 21:41
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Ja, a tesztje negatív, csak a tünetek alapján az. Se íz, se szag, gyenge, stb. Én 3 napig voltam nagyon rosszul, először nekem is negatív lett a teszt, de aztán pozitív. De első dolgom volt, hogy mindenkinek szóltam, hogy vigyázzon. Idős, fiatal, mindenki akivel találkoztam. Én így érzem tisztának.
2021. dec. 22. 21:45
 2/30 A kérdező kommentje:
Mivan?
2021. dec. 22. 22:04
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Szóval azt akarod mondani, hogy a barátod nem is pozitív többszöri tesztelésre sem, csak beteg (más betegség is tudja hozni ezeket a tüneteket), te pedig elkaptad valahol (úgysem tudod meghatározni hogy hol)? És emiatt a barátodat tiltanád le mindenhol és ki az életedből? És ezt pedig a gyakorikérdéseken kérdezed meg, mert nem tudsz önállóan dönteni? Hát... Sajnálom a barátodat. Lehet tényleg jobb lenne neki nélküled.
2021. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%

Bocs, de ezek szerint NEM a barátodtól kaptad el, mert nem volt pozitív tesztje. Az, hogy hasonló tünetei voltak, nem jelent semmit, sok más is okozhatja.

Miért szólt volna, hogy "pozitív lettem", amikor NEM LETT AZ????

2021. dec. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Mert a negatív gyorsteszt nem jelenti azt, hogy nem beteg. PCR-T meg nem csináltak neki. De mikor szóltam neki, hogy így jártam, és hogy 10 napon belül találkoztunk, meg mik a tünetek, akkor egyből azzal kezdte, hogy tőle kaptam el, mert ugyan ezek a tünetei vannak. Hát egy laza rohadnál meggel rányomtam a telefont. Azóta írt, de nem vagyok rá kíváncsi.
2021. dec. 22. 22:37
 6/30 anonim ***** válasza:
85%

Tehát csak kb 6* írtad le h NEGATÍV. lett a tesztje és igazából ő is csak gyanítja h covid... De lehet mégse...


Jobb lesz neki nélküled

2021. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Hol írtam le 6x, Okostojás? Azt írtam, hogy a tesztje negatív lett. És az sem hivatalos, csak patikai.
2021. dec. 22. 22:56
 8/30 anonim ***** válasza:
82%
Hát te hülye vagy
2021. dec. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%
Tiltsd le, jobb lesz neki nélküled. Kezdj már el mindenkiben ellenséget látni, hisz minden ember potenciálisan fertőz.
2021. dec. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%
Én ezen nem akadnék így ki, nem dobnék el egy jó barátságot.
2021. dec. 23. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!