Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm is ugyanúgy gondolj...

A barátnőm is ugyanúgy gondolja a dolgokat ahogy én? Ő is ugyanúgy akar majd a későbbiekben is talizni és tartani a kapcsolatot? Vagy Ő ezt hogy láthatja/ gondolhatja a lent leírtak alapján?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel egy buta félreértés miatt kb 10 évig nem beszéltünk, majd a mai napon újra találkoztunk.

A talin láthatóan mindketten jól éreztük magunkat, örültünk hogy újra látjuk egymást.

A tali után ez a párbeszéd zajlott le :


Én : Szia

Nagyon örültem hogy láttalak, jól éreztem magam!😊

Most a tali alatt rájöttem hogy nagyon hiányoznak a Veled való beszélgetések....

Nem szeretném ha megint megszakadna a kapcsolat, és a lehetőségekhez mérten szeretnék Veled minél többet talizni!🤭😇

Nem tudom hogy Neked erről mi a véleményed, vagy h gondolod 🙈


Ő : Szia , igen nagyon jooo volt szerintem is :))

Hat en nagyon orulok h ennyi kihagyott év utan is ugyanúgy tudtunk beszélgetni mint regen 🥰


Én : Mármint hogy erről mi a véleményed vagy hogy gondolod...🙈 :

Most a tali alatt rájöttem hogy nagyon hiányoznak a Veled való beszélgetések....

Nem szeretném ha megint megszakadna a kapcsolat, és a lehetőségekhez mérten szeretnék Veled minél többet talizni!🤭😇


Ő : Hat ugyanezt erzem :) meg hat tegnap írtam is

H kar h kimaradt meg jo lett volna ha …

Ezért is írtam h jo lenne talizni 💞

Es folytatni ahol abbahagytuk

😁


Én : Mert búcsúzáskor mondtad hogy nem tudod H H lesz legközelebb, meg h mikor jöttök haza, és azt hittem azért mondod, mert többet nem talizunk 🙈🙈


Ő : Jajj dehogy :D

Azt nem arra értettem

Hanem h az anyós miatt nem szívesen jövök

De igy ha mondjuk bemegyek Miskolcra igy lehet mas lesz a Helyzet

😋


2021. dec. 27. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Volt nálad egy majom is, vagy csak elbáboztad?
2021. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így a leírás alapján,örült hogy látott és szeretné tartani a kapcsolatot. Persze ha már 3.-4. találkozót mondja le akkor valószínűleg nem mondta komolyan.
2021. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2-es!


Most találkoztunk hosszú idő után újra.

2021. dec. 28. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Ezmi?xd
2021. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Mit vársz tőlünk egész pontosan? :)
2022. jan. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt nem sikerült tőle meg kérdezni?
2022. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!