Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az itt barátkozni vágyó...

Az itt barátkozni vágyó lányok miért tűnnek el hamar?

Figyelt kérdés

Feltűnt, hogy kiírnak ide kérdést a nagyjából 18-20 éves lánykák, de vagy eleve hiába írok Nekik, nem írnak vissza vagy 1-2 üzenet után eltűnnek...


Olyan is előfordul, hogy Ő írt rám, de az is 1 üzenet után eltűnt...


Mi lehet ennek az oka?


27/F


2021. dec. 31. 12:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak unatkoznak,és röhögnek a sok kanos pasin.
2021. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nos tekintve, hogy a netes ismerkedésnél mindíg több a férfi mint a nő így valszeg nem csak te írsz neki hanem 50 másik csávó. Simán benne van, hogy a 20. privi után már semmi kedve válaszolnia senkinek és inkább lelép. Mondjuk jól teszi. Az itteniek 80 százaléka lelki beteg idióta :D.
2021. dec. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Harmadik verzió, hogy pillanatnyi barátkozós hangulata volt. Mire írtál, vagy mire a második, harmadik levélnél tartotok, már máshoz van kedve.
2021. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szelektálnak a nekik írt üzenetek között.

Ha válaszolnak, akkor az üzenet megütötte náluk a minimális "mércét".

Utána már csak a további személyes üzenetektől függ, hogy mennyire tart szimpatikusnak.

Ha elég kitartó vagy, akkor minél több csajszira/nőre ráírsz.

Ha lekoptatnak/nem válaszolnak, akkor utólag megnézed, hogy kinél meddig, mire jutottál.

Kiértékeled az eredményeket, levonod a konklúziót, tanulsz a hibáidból, hogy legközelebb tovább juss... :,D

2021. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A sok marha miatt, akik nem barátkozni akarnak, mindenkire rácuppannak. Aztán az az egy-két ember aki tényleg barátkozni akar elvész. Bár van erre jó megoldás, le lehet tiltani ezeket, így a végére csak az értelmesek maradnak, de egyszerűbb teljesen feladni.
2021. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mert nincsenek unatkozó lányok itt.

Ha van az valami elcseszett nő lehet.

2021. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mert megeshet, hogy már beléd futottak, pl valami válaszuk alapján rájuk írtál vagy ilyesmi. Én is szoktam odakommentelni hogy lenne kedvem beszélni, aztán megkapom a privit ugye ahol látom ki az illető és rájövök már előtte csomó hülyeséggel betalált, vagy csak dumáltunk és nem jött be, ilyenkor nem írok vissza.
2021. dec. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Ezek a lányok igazából nem lányok...
2021. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Én sok embert beszéltem itt, sokszor azért lett vége a beszelgetesnek, mert én írtam vagy 3-6 összetett mondatot, O meg 2-3 szót. Idő után egyszerűen elakadt a beszélgetés, sok emberrel átmentem chatelni instara, vagy Discordra, de egy kezemen meg tudom számolni azt, híg innen hany emberrel alakuk ki olyan beszélgetés, ami élvezhető, es már több hete/hónapja tart.


Internet ilyen, sokan használják, nem szabad fennakadni a negatív dolgokon, majd lesz jobb

2021. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Unatkoznak vagy csak szórakoznak hogy mennyi ember ír az adott kérdés alá illetve ír nekik privátban.

Másik eset a lány valójában nem lány :D

Sőt a tapasztalataim szerint több itt a srác az oldalon mint lány..

Ugye ebből már értitek :)

2021. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!