Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem örökre elveszítettem...

Úgy érzem örökre elveszítettem a legjobb barátomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég ismertem meg, tavaly októberben. Mindketten sz@rul voltunk lelkileg, öngyilkosak akartunk lenni és terveztük is hogy együtt megtesszük. Végül mindig lebeszéltük egymást róla és segítettünk egymásnak életben maradni. Ez ilyen internetes barátság volt, a távolság miatt kb. esélytelen volt hogy találkozzunk. Ő volt az aki mindent tudott rólam, és én is róla. Aztán elcsesztem mert hazugsággal vádoltam és nagyon megsértettem. Aztán kiderült hogy nem hazudott.. ugyan bocsánatot kértem és próbáltam helyrehozni mindent, már semmi nem volt olyan mint azelőtt. Nem tudott bízni bennem, mert nagyot csalódott. Szólt hogy jobb lenne ha nem beszélnénk többet, mert ő már nem szeretné helyrehozni ezt a barátságot, nem tud bennem annyira bízni. 2 hónapig egyáltalán nem beszéltünk, én töröltem magam minden közösségi oldalról és meg akartam ölni magam. Végül nem tettem meg, mindig reménykedtem hogy valaha még beszélünk. Most bekövettem instán és rámírt. Annyit beszéltünk hogy megkérdezte hogy vagyok én azt mondtam hogy jól, mert most komolyan, mit lehet erre írni úgy hogy tudom, haragudott rám és el akart felejteni..? ő azt mondta jobban van, én erre meg "az jó :)" látta és nem írt többet. Hogyan lehetne folytatni ezt a beszélgetést? nem tudom hol kezdjem.. annyi mindent szeretnék neki mesélni, és nagyon érdekel hogy most mi van vele, mi történt az elmúlt 2 hónapban, tényleg érdekel hogy hogy van most és annyira szeretném ha úgy mesélne nekem mint régebb.. de félek hogy nem szeretne beszélgetni a történtek után.

2022. jan. 25. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem írt volna ha nem akarna beszélni, szóval írj neki nyugodtan. Kezdd lassabban, érdeklődj felőle, mesélj 1-2 dolgot amik történtek veled. Meglátod majd ő hogy áll hozzád, mennyire beszédes.


Azt remélem tudod, hogy mindkettőtöknek szakemberre van szüksége. Ti tudjátok, csak nem valami nagy élet pár havonta öngyilkosnak akarni lenni és ennyire mástól függeni, ráadásul egy olyantól akivel soha nem is találkoztál.

2022. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!