Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Pontosan olyan szeretnék...

Pontosan olyan szeretnék lenni mint a legjobb barátnőm, lehetséges?

Figyelt kérdés

Egy nagyon magabiztos személyről beszélünk, én

és mások is felnéznek rá. Mindig helyesen cselekszik, tudja milyen helyzetben hogyan kell viselkedni, mindenre tudja a választ és hiába legjobb barátnőm, mégis annyira elérhetetlen. Túl tökéletes, mellette egy senkinek érzem magam, de ne értsétek félre, soha nem éreztette velem ezt. Irigykedem, mégis mindig örülök az ő boldogságnak, de szeretném az ő életét élni, sokkal érdekesebb és színesebb mint az enyém. A sulijában népszerű, rengeteg barátja van, de én vagyok neki az egyetlen igaz és legjobb barátja. Sokkal szebb is nálam, és nagyon jól öltözködik. Vannak dolgok amiket sikerült eltanulnom tőle, de nem mindent mert hiába jól ismerem, de nem tudhatok mindent róla annyira hogy pontosan olyan legyek mint ő, viszont én ezt szeretném. Pontosan olyan szeretnék lenni mint ő. Lehetséges ennyire megváltozni?



2022. jan. 28. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már neki elmodani mit érzel, vagy tanácsot kérni? Ha megkérdeznéd, hogyan hasonlíthatnál jobban rá azokban amiket írtál, és tudna-e tanácsot adni, vagy elmondani, mi a titka a magabiztosságának, lehet, hogy tudna mondani valami jót.
2022. jan. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem leszel pontosan ugyanolyan, mint egy másik ember de nem is szabadna erre törekedned. Még az egypetéjű ikrek sem pontosan ugyanolyanok.

Arra kellene törekedned, hogy saját magadból, a saját személyiségedből hozd ki a legtöbbet. Tök jó, ha el tudsz tőle lesni taktikákat, megközdési mechanizmusokat, ha kaphatsz tőle tanácsokat, de soha, soha nem lesztek ugyanolyanok és ez így van jól. Amint magadra kapsz némi magabiztosságot és stabilabbá válik a személyiséged már te sem fogsz erre vágyni, garantálom.

2022. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tarthatnátok egy beszélgetős délutánt, ahol megosztanátok egymással, hogy mit tiszteltek, szerettek, irigyeltek a másik viselkedésében. Ezáltal lehet, hogy olyanokat hallanál te is vissza magadról, amik neked teljesen természetesek, ezért eddig nem is tulajdonítottál nekik különösebb figyelmet. Emellett próbáld meg kevesebbet hasonlítgatni magad hozzá!

Egyébként azt mondják, hogy a környezetünk hatást gyakorol ránk, tehát minél több időt töltesz a barátnőddel, annál nagyobb hatással lesz rád.

2022. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!