Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ügye nem csak én vagyok így?

Ügye nem csak én vagyok így?

Figyelt kérdés
Ügye nem csak én vagyok így, hogy nem járok bulizni, nincs sok barátom, és egész nap tanulok, és sorozatot nézek vagy könyvet olvasok, olyan nehéz olyan barátokat találni akik megbízhatóak és nem érdekből vannak az ember mellett,és akikkel igazán jól el lehet beszélgetni, pedig nagyon nyitott személyiség vagyok, és könnyen barátkozom,és nagyon őszinte is, ti hogy álltok ezen a téren??.
2022. jan. 28. 23:42
 1/2 A kérdező kommentje:
17/L
2022. jan. 28. 23:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, nem csak te vagy így. Én viszont nehezen barátkozom, nehezen ismerkedem. Régen általánosban és középben akik voltak "barátaim" gyorsan el is tűntek a süllyesztőben.

Végül egyetemen állt össze egy 6 fős társaság, akikkel a mai napig (14 év után) is összejárunk, és abból 1, akivel szinte minden nap beszélek, állandóan tartjuk a kapcsolatot, eljárunk túrázni, csinálunk programokat.

Emellett egyetemi koliból van még egy lány, akivel ugyanígy vagyok, igaz ő kollégám is lett közben. (Nincs viszonyunk egymással.)

Illetve egy kollégám ilyen még, napi szinten kapcsolat, megosztjuk egymással a dolgokat, jön segíteni, én megyek neki a telken segíteni stb.


Nem feltétlenül fiatalon alakulnak ki az "igazi" kapcsolatok...

2022. jan. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!