Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ilyenkor?

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon jóban voltam egy lánnyal, de amióta barátja van teljes mértékben kirakott az életéből. Fogalmam sincs mit csináltam, de nem köszön már és ha meglát elmegy. Minden nap együtt voltunk kb tavaly április óta és nagyon hiányzik a jelenléte.

2 hónapja nem beszéltünk egyeltalán és előtte is kb csak a barátjáról beszélt.

Amióta nem beszélünk álmatlan éjszakáim vannak, nem tudok bízni senkiben (abban sem akiben eddig tudtam) és teljesen kivagyok mentálisan is. Nagyon szeretnék írni neki hogy ezt nem kéne és magyarázza el, hogy mit tettem neki, ami ennyire megsértette, viszont nem tudom, hogy egyeltalán megérné -e.

Valaki kérlek segítsen, abban, hogy ilyenkor mit kéne csinálni



18/l


2022. febr. 4. 01:08
 1/5 anonim válasza:
100%
Nagyon sajnálom de sajnos nem tudsz mit tenni
2022. febr. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el ls keress új barátokat. Azzal a lánnyal valami nincs rendben, jobb is, hogy megszabadultál tőle.
2022. febr. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de sajna így szokott lenni a nagy életben is ez a dolog. Amint jön, kialakul egy párkapcsolat, kimaradoznak a régiek...
2022. febr. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne alázkodj meg egy ilyen ember előtt, aki ennyire semmibe néz. Ismerkedj, barátkozz össze új emberekkel, őt pedig tedd "tiltólistára" Olyanra fordítsd az idődet, energiádat, szeretetedet aki meg érdemli.

Ha pedig felkeresne viselkedj vele te is úgy, ne írj vissza neki, ne reagálj semmire, mert az ilyen ember ezt érdemli.


Sokkal jobb emberekkel is megismerkedhetsz és tartósabb, szorosabb barátság alakulhat ki, ne betegedj bele ebbe mentálisan mert Juliska lesz*r téged, te ennél több vagy.

2022. febr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Hihetetlenül sok erőt adtatok úgy is, hogy csak a hozzászólásokat látom❤️
2022. febr. 4. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!