Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne barátkozni egy...

Hogyan lehetne barátkozni egy olyan emberrel akinek nem nagyon van társasági élete? 30/F

Figyelt kérdés

Elmondása alapján vágyik a barátokra, de igazából elvan nélküle is. Tenni soha életében nem tett érte, de ha keresték mindig szívesen ment. Magától viszont soha nem keresett senkit, nem szervezkedett és így eltűntek azok az emberek is.

Egy rendkívül kedves, értelmes emberről van szó, ezért is érdekelne, de nagyon zavar, hogy csak én keresem annak ellenére, hogy szeret velem beszélgetni, szeretne megismerni az elmondása alapján.


2022. febr. 9. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Sok negatív tapasztalatom volt az emberi kapcsolatokkal, így lettem ilyen, bár alapból introvertált vagyok.

Engem egy idő után idegesítenek azok is akik keresnek, bár nem mindenkire igaz.

Ha szeretnéd tartani vele a kapcsolatot akkor neked kell kezdeményezni, mert magamból kiindulva ő nem fog. De leülhetsz megbeszélni vele ezt, hátha csak attól tart hogy téged zavarna vele. De én nyomásnak venném az elvárást és kihátrálnék.

2022. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, szintén introvertált. Nem keresek magamtól senkit, ezt a fejemhez szokták is vágni néha, igyekeztem már rajta változtatni, de csak egy ideig megy, utána visszaállok alapállapotra. Nincs szükségem túl nagy baráti társaságra, elvagyok a saját dolgaimmal, ennek ellenére szívesen barátkozom, beszélgetek, ha nyitnak felém, de magamtól nem szoktam, bár ez már a korral jött erősebben, míg fiatalabb voltam, addig azért én is kezdeményeztem több beszélgetést, de mára már szinte teljesen elmaradt, kivételes alkalmakkor megesik, de az nem elegendő mások számára. Kicsit egyébként kellemetlen, mert valóban úgy tűnhet a másik félnek, hogy egyáltalán nem érdekel minket. Ugyanazt tudom írni, mint az 1-es, ha valaki erőltetni akarja, hogy lényegében megváltozzak, akkor csak az ellenkezőjét váltja ki és nem válaszolok szívesen akkor sem, ha ő keres. Vannak is ilyen személyek az életemben, akiktől sajnos rosszul vagyok, ha látom, hogy írtak, mert tudom, hogy az a vége, hogy találkozzunk/telefonáljunk/kamerázzunk/meséljek csak úgy magamról/küldjek képet/hangüzizzek és társai. Nem, majd megteszem, ha én szeretném, de az nem akkor lesz, amikor teherként rám pakolják, hogy de igenis ezt és ezt kellene tenni. Kitartás, nem könnyű velünk! :\
2022. febr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 NTBS ***** válasza:
Próbálod vele tartani a kapcsolatot. És elfogadod, hogy neked kell kezdeményezni folyamatosan.
2022. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont igy vagyok egyik munkatársammal én is. Mindig én keresem viszont ő nem keres sose és ez igy elég rosszul esik nekem

Nem tudom mit csinálhatnék még :(

2022. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!