Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy találhatok barátokat...

Hogy találhatok barátokat huszonéves lányként?

Figyelt kérdés
Tudnátok példát mondani hogy ti hogy szereztetek új barátokat?
2022. febr. 24. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Dolgozom, ebből fakadóan sok emberrel találkozom is, akikkel leállok beszélgetni a munkámból adódóan. Csak épp senki nincs, akivel akarnék a munkaidőn kívül beszélgetni. Elmész jótékonysági helyekre, képzésekre, hobbis dolgokra (jógaórák, stb). Csomó emberrel találkozhatsz. Elég csak pár órát kivenned valahol, látod hogy ki érdekel téged, ki nem, és egy idő múlva úgyis beszélni fogtok valahogy, ha teszel érte.
2022. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Hobbim kapcsán.
2022. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Miért érdemes veled barátkozni?
2022. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

cask sima barát?

csak van hobbid, ott kell keresni és leszólítani

2022. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
#3 vagyok, mi a gond a kérdésemmel, sértő talán?
2022. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
egyetemen
2022. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Már nem járok egyetemre és hobbiként sorozatot nézek, sütök
2022. febr. 24. 20:38
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Igen jól mondják Hobby Sport Szórakozás.. Munkahelyen is lehet néha értelmes emberekkel összefutni. És a környéken. Szórakozó helyeken pl: nem igazán lehet csak max haverkodni ,erre sajnos rá kellett jönnöm! Laktam pár helyen életem során és mindíg leltem pár barátra. Volt hogy nekem segítettek sokat volt hogy én segítettem ,De akivel megtalálod a közös hangot és el tudsz beszélgetni nem is kell hogy hasonlóak legyetek és mégis ki tudnak alakulni életre szóló barátságok.
2022. febr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Munkatársakkal nem tudsz barátkozni? Nincs olyan aki szívesen barátkozna veled? Adja magát a helyzet, hiszen mindennap találkoztok és így könnyű barátságot kialakítani.
2022. febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindenki idősebb legalább 15 évvel, nekik családjuk van már...
2022. febr. 25. 17:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!