Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek a suliba barátaim,...

Nincsenek a suliba barátaim, mindig egyedül vagyok. Mit tegyek hogy ne unatkozzak szünetekben, ilyesmi? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Suliban mindig egyedül vagyok. Nem szól senki hozzám. A legjobb barátnőmből pedig egy picsa lett (már nocsánat) és lecserélt egy olyan lányra aki csicskáskodik neki. Egy ideig engem is csicskáztatott de nem hagytam. 8-an vagyunk egy osztályban, abból 5en lányok. Maradt 2 lány. Az egyiknek van egy legjobb barátnője egy másik osztályból, kilőve. Maradt még egy, akivel próbálkoztam, de nem megy. A volt legjobb barátnőm "ellopja" úgymond mellőlem. Szóval nincs kivel barátkoznom. Ami nagyon rosszul jön, mikor órákon párban kell lenni. Jővőre elmegyek ebből az iskolából. Valami tipp, hogyan "éljem túl" egyedül a sulinapokat?

2022. márc. 6. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Olvass. Ne kifejezetten barátot keress, csak beszélgess a más osztálybeli gyerekekkel.

Nem kell feltétlenül az iskolából barát. Ott elég, ha jó haverok, beszélgető partnerek vannak, sima osztálytársi viszonyban.

Se ellenség, se barát viszonyban.

A gimiben sok haverom volt, de a barátnőm még a szomszédból való, már negyven éve.

2022. márc. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Barátkozz a fiúkkal, sokkal menőbb leszel!
2022. márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Irj istán p_g_e_f
2022. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!