Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A lakásos prostituáltakkal...

A lakásos prostituáltakkal lehet haverkodni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Íratlan szabály, hogy nem lehet feléjük párkapcsolat, szerelmi kapcsolat reményében közeledni…


De az még vajon belefér, ha haverkodni, barátkozni akarok?



2022. márc. 13. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
lefogadom, hogy barátság extrákkalt keresel, tehát a szolgáltatását ingyen :D
2022. márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem. A prostik ugyanolyanok, mint a vízszerelő, bkk ügyfélszolgálatos vagy bármilyen más ember. Ők szolgáltatást nyújtanak neked és munkaidőben nem fognak veled haverkodni, de még utána sem. Max ha elmész szórakozóhelyre és összefutsz a prostival, akkor igen. Hihetetlen mennyi pasi nem érti ezt meg.
2022. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Mit értesz "haverkodás, barátkozás" alatt?


A kifizetett időben, az adott helyen, bizonyos keretek között "azt csinálsz, amit akarsz", ha szex helyett csak beszélgetni szeretnél, akkor lesz, aki arra is hajlandó lesz, csak általában nem azért jár hozzájuk az ember, arra vannak jobb alternatívák is.

2022. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
A prosti is ember. Biztos lesz olyan,akivel tudsz baratkozni. Probalkozni kell.
2022. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok ingyen szolgáltatást.


Sőt, én ténylegesen tisztelet díjként tekintek arra amit adok, az idejéért.


Mindig mondom, hogy nem várom el még azt sem ami az alapban van, csináljuk azt amihez kedve van, neki jó…

Mert nekem jó lesz.


Bár nem voltam még sokszor és főleg nem sok nőnél…

De általában úgy veszem észre, hogy ez jó lesik nekik és nem élnek vissza a helyzettel, tehát még nem volt olyan hogy ezek után ne kaptam volna semmit (pedig nekem az is belefért volna).


Azért szeretnék esetleg prostikkal haverkodni, vagy barátkozni, mert a szolgáltatásukat úgy is igénybe veszem, időt töltök velük, akkor már miért ne ismerhetnénk meg egymást kicsit és miért ne lehetnénk haverok?


A legtöbb ember elítéli mind a prostikat, mind azokat akik hozzájuk járnak.

Sőt sokszor a kuncsaftok is lenézik a prostikat és csak használják őket.


Szerintem ez így nincs jól, és ha mondjuk nekem és nekik nincs egymással bajunk, abból miért ne lehetne egy emberi kapcsolat?


Én bizonyos esetekben akár párkapcsolatra is nyitott lennék, de elfogadom hogy ez nekik az esetek 99.999 százalékában nem fér bele, matrica, meg zaklató az meg nem vagyok, szóval romantikus értelemben sosem közelednék (még akkor sem ha tetszik)…


De valahol mindketten a társadalomnak egy szűkebb rétegébe tartozunk, akik valamelyik oldalon megtapasztalják a szexmunkát, így eleve logikusabb ilyen emberek társaságát keresnem, mint azokét akik erről nem tudnak semmit és nem tudhatom róluk hogy emiatt mondjuk akár halálosan elítélnek e…


#2. Ha mondjuk heti kétszer kihívnád a vízvezeték szerelőt, akkor szerinted nem barátkozhatnátok össze, miközben dolgozik és beszélgettek?


Vagy fodrásszal senkinek nem szokott jó viszonya kialakulni?

2022. márc. 13. 16:41
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem van egy haverom aki osszehaverkodott egy prostival munkaidoben 😀 Neha kap ingyen menetet is
2022. márc. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Elképzelhető, főleg, ha sokat - sokszor jársz egy bizonyos személyhez.

Például ugye nőknél előfordul, hogy barátnők lesznek a fodrásszal, körmössel, stb., férfiaknál, hogy barátok lesznek a pultossal 😁, de mondjuk már egy asztalossal kevésbé alakulnak ki barátságok...

Nem attól fog Neked alakulni, hogy mi mit válaszolunk, hanem, hogy mennyire vagy barátságos...

2022. márc. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Le fognak pontozni, mert sokan nem hiszik el, de igenis lehet. Ha embernek tekinted őket, nem használati tárgynak, nagyon jó haveri kapcsolat alakítható ki némelyikukkel, nekem jopar ilyen volt.


Nyilván szkeptikusak a csajok mert - okkal - azt gondolják, hogy gyakorlatilag alkudni akarsz. De ha adsz valamit cserébe, mert pl értelmes vagy és segitesz nekik ebben-abban, akkor nagyon odaadó szerető és megbízható haver vagy barát válhat belőlük.

2022. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!