Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnék hatni rá?

Hogy tudnék hatni rá?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy olyan cégnél dolgozik, ahol mindenféle alkatú lányokat közvetítenek ki olyan cégeknek, akiknek fotózáshoz kell vagy szórólapra, vagy kisebb, most induló ruhaboltoknak, stb. Egy betegség miatt feljött rá pár kiló, és egy idő után csak duci lányként küldték. Oda viszont túl vékony volt, és folyamatosan mondták neki, hogy hízzon. Az a baj, hogy nagyon meghunyászkodó, és ezt látják és kihasználják. Már ő legkövérebb ott, de amíg a cég olyan visszajelzést kap, hogy nagyobb lány kell, addig mondják neki, hogy hízzon. Próbálták mással is eljátszani, de más nemet mondott. Nekem ezt szörnyű nézni, hogy a legjobb barátnőm, aki valaha gyönyörű és csinos volt, most kb vonszolja magát, nem bír lépcsőzni. Beszéltem már vele, próbáltam már rávenni, hogy mondjon fel, de csak vita lett belőle. Hogy tudnék hatni rá?
2022. márc. 16. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd már...
2022. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hallgat rád, szerintem nincs mit tenned. Rá fog jönni, hogy elrontja így az életét.
2022. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!