Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehetne eltüntetni az...

Hogy lehetne eltüntetni az illetőt?

Figyelt kérdés

A story röviden van vagyis volt egy 5 főből álló baráti társaságunk 10 éves barátságról van szó 2 lány és ugye 3-man fiúk (most vagyunk 17 évesek) januárba megismertünk egy srácot akit befogdatunk mert jól el lehetett vele lenni stb...


1 hónapra rá elkezdett hazugságokat terjeszetni az eggyik lány barátunknak nevezzük Rékának (tekintve hogy így hívják) nem derült ki miket hazudott össze neki de egyszer csak úgy döntött hogy amúgy nem akar már a barátunk lenni hiába 10 év de csalódott és megszakította a kapcsolatot velünk aztán jött a fiú barátunk akit meg Ákosnak hívnak őt is el kezdte hazugsägokkal etetni és sajnos ő vele is ugyan ez lett most pedig elkezdete a másik lány barátunkat (Nóra) is hazugságokkal ellenünk fordítani ő még nem hagyott ott minket de a másik lány barátommal vagyis barátnőmmel (Lili) pedig már próbáljuk valahogy eltüntetni az útból végre a gyereket mert nem hadjuk hogy egy 10 éves barátságot csak így elb@sszon és az a baj hogy nem tudjuk egyszerűen elküldeni a halál f@szára mert a Nóra nevű barátunknak tetszik és össze is jött vele így nek mondhatjuk egyszerűen hogy többet ne keress minket.


Ebbe kéne egy kis tanács vagy akármi.


(a neveket nem tudom minek írtam le)



2022. márc. 25. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy tisztában azzal, hogy mit miért írsz le? Bocs, ember de...lol vagy. 😄
2022. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1# hát a nevek nem fontosak a lényeget tekintve csak mikor ezt leírtam már erre rájöttem már nem volt kedvem az egészet újra írni ezért
2022. márc. 25. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, de belezavarodtam.


Tehát van egy srác, aki össze-vissza kamuzik, ezért leépítenétek, mert a barátságotokat veszélyezteti?


Legyetek vele távolságtartóak. Érezze, hogy eltávolodtatok tőle. Nagy valószínűséggel saját maga visszakép, ha nem, akkor rákérdez, hogy mi a baj, akkor elmondhatjátok.

2022. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tanulj be valami Harry Potter varázslatot
2022. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!