Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valakinek egy héttel előbb...

Ha valakinek egy héttel előbb indítvànyoztok hétvégi programot mennyivel előbb kellene hogy szóljon?

Figyelt kérdés
Màr szerda van és még semmi.Egy kiràndulàsról van szó.Azt mondta ha nem jön közbe semmi a munkàn akkor jó lesz neki.Hétvégén àltalàban nem dolgozik ha lenne valami màr tudna róla.Tegnap megírtam neki a menetrendet csak egy tetszik jelet nyomott.Nem baj ha nem tud,nem akar jönni de legalàbb megírhatná akkor inkàbb nem jönne.Annyit írt a napokban röviden magànhangzókat kihagyva majd megbeszéljük.Lehet túlreagàlom és elfoglalt de egy mondatot írhatna arra van idő.Lehetcsak nyitva hagyja a lehetőséget ha nem lesz màs az program,bàr nem olyannak ismerem,ha egyàltalàn jól ismerem.Eddig egyszer fordult elő hogy valamit indítvànyoztam arra azt írta megbeszéljük akkor nem írt nem is lett belőle semmi.
2022. márc. 30. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
"indítvànyoztam" lehet nem tud formanyomtatványt szerezni amin indítvànyozni tudná neked a válaszát
2022. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi általában egy, másfél hónapra előre szoktuk megbeszélni a baráti társasággal, mert mindegyikőnknek időben kell leadnia a szabadnapkérelmet (mindannyian folyamatos munkarendben dolgozunk, így természetes a hétvégi beosztás is).
2022. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nàla időnként van szombaton munka és azt nem mindig tudja előre.Szerintem most nincs neki hétközepén màr tudnà.De úgy gondolom annyit írhatna hogy most vagy dolgozik vagy nem közbejött valami.Annyit megérdemelnék úgyis annyi mindenről szokott beszélni nekem amikor talàlkozunk.Nem hasznàl lelkiszemetesnek mert érdeklődő az irànyomba is.De lehet a prioritàs listàn vannak akiket előbbre helyez.Lehet ebből a baràtnősdiből visszakellene kicsit venni.
2022. márc. 30. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!