Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Voltatok már úgy,hogy csak...

Voltatok már úgy,hogy csak hónapokkal később jöttetek rá,hogy hibáztatok ,és olyan embert taszítottatok el magatoktól,akit nem kellett volna? Ha igen, mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy lány akit itt ismertem meg. :) Semmit nem csináltam utólag.
2022. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És miért nem? Nem zavar,hogy így megy el az élet,hogy sose rendeztétek és elvesztettél egy fontos embert(akit hibásan ítéltél meg)?
2022. ápr. 5. 00:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon régen történt, már nem tudna bízni bennem és amúgy sem vagyunk egymás életének a részei. Néha azért eszembe jut és ránézek facebook-on hogy jól van-e.
2022. ápr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt, de sajnos előre nem tudhattam a kimenetelt. Persze most már máshogy cselekednék, hiába, ha lett is volna tapasztalatom, minden eset más és abban a szituációban így kellett döntenem. Ha mást csináltam volna, akkor meg azért bánkódnék.
2022. ápr. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a párodrol van szó, cselekedj. Tegyél érte, minden embernek vannak rossz időszakai, nekem is volt, enis eltaszitottam a páromat egy időben, de tettem érte h újra az eletem része legyen, es meg mindig egyutt vagyunk
2022. ápr. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig ezt teszem. 2 alkalom volt ilyen jelentős. AZ utóbbinál rendeztem a kapcsolatot, de jobban eltaszítottam magamtl, pedig ő bízott abban, hogy kibékülök vele, és közel engedem magamhoz. Nem ezt tettem, és bánom, mert munkatársak vagyunk, épp egy irodában vagyunk, és köszönésen kívül semmi közös feladatunk nincs.
2022. ápr. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!