Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem fogom többet látni az...

Nem fogom többet látni az egyik jó barátomat/munkatársamat mert messze költözik. Meg írhatom neki hogy többet érzek iránta? Változtathat valamin ha egy nő bevallja a férfinek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 10. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom hogy a többiek mit tennének, de én arra biztatlak hogy mond el neki, mert én azt tenném. Nem azért, mert sokat fog változtatni a dolgon, mert szerintem az már le van zsirozva illetve esetleg nem fog elköltözni hanem, mert neked jobb lesz mert meg fogsz könnyebülni. A "mi lett volna ha" se fog benned maradni, hogy mi lett volna ha elmondod neki.
2022. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 franciasrac ***** válasza:
Igen írj meg vagy meg fogod bánni
2022. ápr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hol léteznek ilyen nők, akik a férfiaknak vallanak szerelmet? Melyik bolygón éltek?🤔

Bezzeg, amikor én vallottam szerelmet személyesen egy akkori lány barátomnak fiúként, annyira megutált, hogy letiltott Facebookon, kitörölt az életéből!

Tavaly, 8 évvel később összefutottunk egy szórakozóhelyen. Úgy tettem, mintha nem venném észre.

Meglátott, majd gyorsan átment a másik táncterembe...

2022. ápr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: szerintem mondd el neki.
2022. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Írd meg neki. Pont most jártam így :D Írtam és jól sült el. Ki tudja, lehet nálad is hasonló lesz. Fura fordulatokat tud venni az élet.
2022. ápr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írd meg, még bármi lehet a vége. Neten, telón tarthatjátok a kapcsolatot, személyesen néha tali, de mondom, bármi lehet a vége:).
2022. ápr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még írni megírhatod, de nem hiszem, hogy változtat vmin. Ha ő is szerelmes lenne beléd nem költözne gondolom el, (bár nem tudom miert költözik). És tudtodra adta volna már.
2022. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mit veszíthetsz? Hiszen, úgyis elköltözik!

Hátha kölcsönös az érzés és ő lesz a férjed!🙂

Ha még nem kölcsönös, legalább azt is tudod és nem ringatod magad felesleges álmokban és tovább tudsz lépni!

2022. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenképp megírom neki, de a múltkor írtam neki, hogy hiányzik és elterelte a szót….. kicsit félek de a szívemnek szüksége van rá még ha csak baráti szinten is.
2022. ápr. 12. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!