Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is úgy érzi, hogy full...

Más is úgy érzi, hogy full normalis természete ellenére képtelen barátságokat fenntartani, mert fontosabb dolgok rovására megy?

Figyelt kérdés

Haverból lehet 600, az okés, de amikor jöttek a barátok az TOTÁL elvitte a fókuszt a fontosabb dolgok rovására.

Jött Messengeren folyamatosan, megállás nélkül, minimum 5 üzenet (minimum…volt, 53!), én voltam sokszor középpontban!

Találkoztunk, hülyéskedtünk, nap végére ott ültem az előadás fölött röhögve, hogy megint 1 diát haladtam előre összesen…

Folyamatosan azon kattogtam, hogy milyen vicces dolgot lehetne ebből meg abból kihozni. Eszemben voltak a hülyeségeik, így volt hogy a semmiből felnevettem nagy koncentrálás közepette…Tanulás közben is, hogy még ennek meg annak válaszolni kell.

Amint próbáltam egy egészséges határt szabni, szépen eltávolodtunk egymástól…

Most már nem keres senki, nem hív senki, kb. mindenki lecsökkent haveri szintre, DE a fókusz 100%-ig a tanuláson van!!

Néha frusztráló főleg nyáron, amikor megöl a magány, de ha ez ezzel jár akkor ez van…


Lehetséges, hogy azért nem találtam soha -objektíven nézve- egészséges egyensúlyt a kettő között, mert ki voltam közösítve gimiben és általánosban (nagyon rossz volt a társaság), nem ért soha effajta inger, egyetemen pedig akivel összeismerkedtem hirtelen szinte mindenki a barátom, de minimum a haverom akart lenni és megállás nélkül kerestük egymást?

Volt, hogy egy szimpla nap 53-an írtak fiúk-lányok vegyesen. Volt, hogy két napig nem nyitottam meg a Messengert…64 olvasatlan…Azért az durva!


23/F



2022. ápr. 24. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Ez én nagyon jól tudom. Ezért sem tartok barátokat.. 😏😏 Nincs felesleges időm és pénzem hülyékre..
2022. ápr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes szemlélet, de ha te így érzed jól magadat, egészségedre.

Mondjuk szerintem nincs is ezzel semmi baj.

2022. ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%
Ezeknek az embereknek nincs életük, majd találsz olyanokat akik dolgoznak is meg nem haverokat gyűjteni járnak egyetemre, hanem tanulni (sejtem hogy "anyuci apuci finanszírozza" azért b*sznak rá). Munka/suli, később párkapcsolat, gyerek, házi- és házkörüli munka mellett nem lesz idejük naponta 50 üzenetet küldeni, jó lesz az heti 1-2 telefonhívásnak is.
2022. ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Jó lenne azért megmagyarázni, hogy mitől érdekes szemlélet, ha már érdekes szemlélet…

2022. ápr. 24. 12:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a különbség nálad a barát és a haver között az üzenetek szakán kívül?
2022. ápr. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Havernál nem mélyebb dolog, csak hülyülünk órák előtt vagy közvetlenül utána. Nem keressük egymást egyetemen kívül.
2022. ápr. 29. 12:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!