Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy valaki csak egyszerűen nem szeret telefonról írni, vagy pedig egyáltalán nem kedvel?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akivel amíg együtt dolgoztunk, sokszor beültünk valahová enni\inni, vagy elmentünk erre-arra.


Amióta munkahelyet váltottam és 20 km-rel arrébb költöztem, azóta természetesen megritkultak a találkozások.

Ha összefutunk, akkor mondhatni egész jól elbeszélgetünk, de amikor Viberen írok neki (régebben ő is kezdeményezett beszélgetést, de 2 éve már csakis én írok rá, neki nem jutna eszébe), akkor kb ennyi történik:


- Szia! Már rég beszélgettünk, és eszembe jutottál. Hogy vagy?

- Szia! Jól vagyok.


És ennyi. Nem kérdez vissza, nem történik semmi.

Ezután újabb fél év eltelik, aztán valami miatt (szülinap, karácsony stb) megint ráírok.


Persze amikor elhívom valahova, hogy csináljunk valamit, akkor azonnal jön, akár aznap is, ha kell. Ilyen ember is nagyon ritka, pedig dolgozik elég sokat, mégis bármikor időt szakít rám, ha megkérem valamire, vagy elhívom egy programra. Ott pedig tudunk beszélgetni, hol sokat, hol pedig kínos csenddel. Nem tudom mitől függ.


Tehát most csak írni nem szeret, vagy akkor jön ha "muszáj" és úgymond igyekszik "gyorsan letudni velem a kontaktot".


Ilyet hogy deríthetek ki, miből látszik ha valaki szeretne még velem együtt lógni, vagy sem?


Legutóbb 3 hónapja írtam neki, de mivel akkor is 2 szóval válaszolt csak, nem akarom tovább húzni az ő idejét sem. De honnan tudhatom, hogy nem-e csak olyan típus, aki amúgy szívesen van emberekkel, de magától nem kezdeményez sose. Ilyen létezik amúgy?



2022. máj. 4. 17:20
 1/4 A kérdező kommentje:
*kontaktot? (Kérdezem, nem kijelenteni akartam volna)
2022. máj. 4. 17:22
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor találkoztok megkérdezhetnéd ezt tőle. Szerintem kedvel, mert nem lenne muszáj találkoznia veled. Simán mondhatna nemet is. Erre csak ő tudja a választ. Amíg nem beszélsz vele, addig kételyeid lesznek.
2022. máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jó olvasni a pozitív véleményt!


Hogyan kérdezzem meg, hogy ne legyek tolakodó?

2022. máj. 4. 23:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy tolakodó vagy vagy nem. Tisztázni kell szerintem ezt a helyzetet. Csak kérdezd meg, amikor személyesen találkoztok és ott ültök egymás mellett, hogy miért nem ír? Meg amikre kíváncsi vagy és nyomja a lelked.
2022. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!