Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnek megnyilni a...

Hogyan tudnek megnyilni a barataim elott?

Figyelt kérdés

Mostansag bekerultem egy uj barati tarsagagba mert az elozo tonkrement, viszont nem birok megnyilni elottuk.

Tulsagosan unalmasnak es benanak erzem magam koztuk, es nemtudom hogyan javithatnem magamon, vagy hogy kerulhetnek kozelebb hozzajuk. nagyon nehezen ismerkedo tipus vagyok, mondhatni nem is megy, meg a legkisebb elbotlasaimat is teljesen a szivemre veszem.

fogalmam sincs mit tegyek, hisz a magany sem megoldas de ez sem a legjobb jelenleg.

tudna valaki esetleg tippeket adni arra hogyan legyen onbizalmam, vagy mit tehetnek ilyen helyzetben?

koszonom a valaszokat!



2022. máj. 13. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
xanax kell neked
2022. máj. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Ha nagyon fiatal még, és CÉLIRÁNYOSAN szeretnéd élni az életedet - valamint Budapesten laksz - akkor privátban megírom, hogy hogyan bontakozhatsz ki hosszabb távon.


Középkorú hölgy válaszoló

2022. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zimi02 válasza:

Kedves Kérdező!

Én személy szerint 3 opciót ismerek.

1: A falka

2: A magányos farkas

3: Balance (Egyensúly a kettő között)


Mindenki maga dönti el mit szeretne, de az igazság az hogy ezt 100%-ban nem lehet elérni... Viszont törekedhetsz rá, hogy meg közelítsd a három közül az egyiket. Én jártam már falkában is és hagytak is már magamra. Igazából mind két esetben vannak előnyök. Ha nem foglalkozol annyit a barátaiddal akkor magaddal kell foglaloznod, építeni a jövőt, álmodozni, vágyakozni valami iránt és aztán elérni az. Ha meg a barátaiddal vagy élvezd ki minden percét és ne foglalkozz semmivel, olyankor csak a barátaid vannak meg te. Se múlt, se jövő, csak a jelen. Ezek azok a pillanatok, amik megfizethetetlenek, de ha meg nem bízol bennük és azért nem tudsz megynílni, akkor csak simán várj, és a megfelelő időben a megfelelő helyen megtalálod a barátaidat.

És ha esetleg olyan helyzetbe kerülsz, hogy senki sincs melletted, akkor legyél ott magadnak. ;)

2022. máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem esik még jól megnyílni, akkor várj vele. Gondold át mi az amit szívesen megosztasz, mi az amit még nem, majd csak idővel.


A beilleszkedés nem úgy megy, hogy rögtön mindenkivel baromi szoros kapcsolatban vagy. Később is meglesznek azok az emberek, akikkel jobban érzed magad és többet beszélsz/több időt töltesz, és lesznek olyanok, akikkel csak együtt lógtok, de alig ismeritek egymást.


Normális, légy türelmes. Közben kutasd fel mi okozza az önbizalomhiányod, mi az oka hogy ennyire szorongsz.

2022. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit szoktatok csinálni ha együtt vagytok? Vannak programok?
2022. máj. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Még egy kérdés? Mit tartasz elbotlásnak?
2022. máj. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!