Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki hol szokott interneten...

Ki hol szokott interneten ismerkedni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 16. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nálam van otthon internet, nem kell vele ismerkedni
2022. máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bárhol ahol lehet kommunikálni, például a párom egy online játékban ismertem meg, barátkoztam már itt a gyakorin is, egy másik játékban pedig most egy tök jó társaságba kerültem be, ahol nem is olyanok mint én (mind ellenkező neműek és lényegesen fiatalabbak), mégis befogadtak és tök jól megvagyunk.
2022. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csakis itt.
2022. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Innen is volt több barátnőm, beszélgető partnerem. Chaten is találtam több partnert több dologra is.
2022. máj. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régen még nyitott voltam rá de azóta rájöttem, hogy nem nekem való. Nem ad az életemhez, így nem erőltetem.
2022. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nagyjából sehol.


Innen egy ismerősöm van akivel vagy 10 éve ismerjük egymást, de közös téma miatt hamar átmentünk FB-ra. Régen chat.hu volt de eltűntek a nrmális felhasználók. Aztán sokáig Badoo, Tinder és társai voltak, de ezek totál húspiacok, ahol esélyem nincs még egy vissza köszönésre sem.

2022. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!