Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Osztálykirándulásra programok?

Osztálykirándulásra programok?

Figyelt kérdés

Programokat gyűjtök osztálykirándulásra, amit éjjel egy szobában lehet csinálni.

16/L (Alkoholizalas kizarva)


2022. máj. 17. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aludni 👍👍
2022. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Én csak azt mondom, ne izgulj ennyire az osztálykirándulás miatt ez már a sokadik kérdésed, ezért gobdolom, hogy izgulsz, ne tedd! <3 (ez egy szívecske)


16 körül a társasozás már dedós mások szeribt, ezért nem javaslom, de azért vihetsz tollat és papírt és játszhattok ország-város, interaktív sztorit vagy akármit, ha mégis kedvük van.


Piát ne vigyél, mert nem minden 16 éves iszik.


Emlékeim szerint mi beszélgettünk a szobatársakkal, aztán aludtunk.

2022. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"én még soha" játék
2022. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot viszont tisztázz most, hogy kivel leszel egy szobában.


Nekem volt, hogy a barátnőmnel kettesben voltunk és 4 ágyasok voltak, tehát random raktak egy másik barátnőpárhoz, akik közül az egyik elsőre nem örült.

Jobb előre tisztázni, hogy ki kivel lesz, hogy ne ott kelljen szerencsétlenkedni.


Én az ofők helyében már kijelenteném, hogy alkossanak párokat és mondják, hogy ki kivel lesz, sőt alsóban nálunk így csinálták.

2022. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kártyajátékok, pl UNO.

Felelsz vagy mersz.

Activity.

2022. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!