Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon szeretnék nyaralni, de...

Nagyon szeretnék nyaralni, de nincs kivel? Hol találhatnék MEGBÍZHATÓ útitársakat?

Figyelt kérdés

2 barátnőm van, de ők a párjaikkal mennek. Velem már nem akarnak. A szüleim nem mennek, pedig velük is szívesen mennék. Barátom nincs.

Nagyon szeretnék nyaralni menni, világot látni. Több helyre is szívesen elmennék.

Hol tudnék megbízható útitársakat találni, akikkel elüthetem az időt a nyaraláson és akik nem olyan pasik, akik mondjuk azért mennének velem nyaralni, mert szexelni akarnak? Ezért mindenképp lánnyal mennék, vagy olyan társasággal, ahol vannak lányok is. Hol találhatnék ilyen emberkéket? Mai világban van egyáltalán még olyan szerencsétlen, akinek senkije sincs, illetve sem a barátai, sem a családja nem nyaralna vele?

Vannak erre megbízható csoportok facen? Ha igen, ajánlanátok?

És a szervezett utak milyenek? Pl buszosak? Ott összeverődik a csapat, vagy magamra vagyok utalva és csak “elvagyok” a többiek mellett?

Visszahúzódó lány vagyok, nem tudnék ismerkedni a nyaraláson. Egyedül meg unatkoznék. Úgy nem akarok menni. Szeretem megosztani az élményeket. És félős is vagyok, ha egyedül kell mennem.

21/L


2022. máj. 22. 22:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szívesen találkoznék is a leendő útitársakkal 1-2x nyaralás előtt, hogy tudjam kikkel megyek.
2022. máj. 22. 22:16
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem sincs 20L
2022. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És mennél is szívesen?
2022. máj. 22. 22:32
 4/15 anonim válasza:
86%

Szia!

Én 22 éves fiú vagyok, de én is abban a helyzetben vagyok, amiben Te. Mennék sok felé, de barátok most kezdtek új munkahelyen, úgyhogy nem tudnak úgy szabadságon lenni, szüleim pedig nem igazán nyaralós típusok. Előtte megismerhetnénk egymást amennyire lehet, aztán én szívesen lennék az utazótársad, ha kialakul a bízalom.

2022. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak hasonló emberek igen, voltam én is :)

2x csináltam ilyet, mindkettő neten keresztül indult de egyik sem itt gyk-n.

Mi úgy csináltuk, hogy beszélgettünk egy közös csoportban, összebeszéltünk előtte egy találkozót, eltöltöttünk egy napot együtt, hogy lássuk egyáltalán bírunk e annyit együtt, mielőtt belevágunk egy több napos procedúrába. Jól elvoltunk szóval kezdődött a szervezés. Megterveztük az utat (vonattal volt nagy része, utolsó fél óra busz). Megbeszéltük kinek mi fér bele pénzügyileg és úgy szerveztük a programokat, ne legyen senki hátrányban a pénzügyek miatt. Szállást úgy intéztük, hogy egyszerre foglaltuk a szobákat, de mindenki külön fizesse a sajátját. Távozáskor fizetős szállás volt, nem előre utalós. Indulás napján felment mindenki Pestre egy közös pontra és onnan indultunk el együtt a pályaudvarra. Szóval nem volt senki magára maradva, felelősséggel voltunk egymásért.

Mindkét alkalommal más társaság volt, első alkalommal volt egy srác aki megpróbálta felszedni az egyik lányt, de visszautasította aztán ennyiben is maradt a dolog.

Szerintem normális felnőtt társasággal szervezve sem a beilleszkedés nem okoz gondot, sem az, hogy esetleg egyedül maradnál, "el lennél" a többiek mellett. 18 illetve 19 éves voltam, egy korombeli volt mindkét esetben, a többi ember 20-30 között, de nem éreztem magam abszolút kívülállónak :)

Javasolni ugyan nem tudok, de biztosan vannak erre való fb. csoportok is, az ilyen jellegű csoportokban általában értelmes emberek vannak, akik tényleg csak a kirándulás élményét szeretnék, úgyhogy nem nagyon kell tartani attól, hogy rossz élmény érne, pláne ha előtte találkozol is az emberkével és minden simán megy. Én is vevő vagyok ilyesmire, de férfi vagyok és teljesen értem a fenntartásod :D

2022. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennek igen szívesen,

20L

Heves megyei vagyok, te merre vagy?:)

2022. máj. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Én is szívesen benne lennék,egyedül tényleg nem olyan,sokkal jobb társaságban.

Engem most egyáltalán nem érdekel a szex,sokkal inkább az új élmények átélése,új emberekkel.

Szerintem eléggé megbízható személyiség vagyok,szóval mire várunk még? Jöjjön a találka, aztán tervezzük meg ezt a szuper nyaralást.

24F

2022. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7 Szia! Én Nógrád megyei vagyok,csatlakozhatnék hozzád?

6.voltam.

2022. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

#6 Elírtam.

7-8.voltam.

2022. máj. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én Zalai vagyok:) (ha valaki esetleg írt privit, azokra is mindjárt válaszolok)
2022. máj. 22. 23:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!