Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális ismerkedős/"dating"...

Normális ismerkedős/"dating" app metálhead/goth/alter beállítottságú embereknek?

Figyelt kérdés
Mint az Okcupid, Tinder, Grindr, stb

2022. máj. 23. 17:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Engem is megtalálnak a fura kérdéseikkel. Szerintem első üzenetben udvariasnak kéne lenni, hogy legalább válaszoljon a másik XD


Úgy érzem ezen az oldalon ha kiderül hogy lány vagy, sőt, nem is kell, mint írtad, egyből rád ugranak. De a "nice guy" fajták XD

2022. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyébként majd megöl a kíváncsiság, mi a tökömből következtettek arra h lány vagyok... de EGYIK SEM válaszolt xddd
2022. júl. 16. 18:12
 13/17 anonim ***** válasza:

Gondolom ahogy kiderült hogy nem lány vagy, onnantól nem érdekli őket. Nem akarnak egy másik sráccal beszélgetni.


Lehet a 8-as válasz? Másra nem tudok gondolni. Lehet teljesen oktalan volt hátha egy csaj az, csak nem írta ki, nehogy elárasszák a privátok.

2022. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Jól gondolod. És szomorú vagyok, mert simán lehetne barátkozni, nem minden a szexről szól...
2022. júl. 17. 13:36
 15/17 anonim ***** válasza:
Well, velem beszélhetsz nyugodtan. Csak a creepy idős embereket nem szeretem XD
2022. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha van kedved és időd akkor nyugodtan írj. No pressure, nem lesz sértődés ha nem.
2022. júl. 17. 18:31
 17/17 anonim ***** válasza:
Miután felajánlottam, kicsit fura lenne ha mégse tartanám be.
2022. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!