Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy érzékeltessem vele?

Hogy érzékeltessem vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Először is elnézést, ha a kérdésem túl hosszú lesz. A következőről lenne szó: A legjobb barátnőmre hosszabb ideje nem csak barátként gondolok. Két hete pár napot együtt töltöttünk, ahol mások is ott voltak, és azt hiszem, ez az érzés jelentősen elmélyült. Azóta ő is közvetlenebb. Kicsit azt érzem néha, hogy ő sem tart közömbösnek.. Ezt a tetteiből és a mondataiból gondolom..

A problémám a következő: Jövőhéten találkozunk, aztán hosszú ideig nem lesz rá lehetőségünk sajnos, viszont beszélgetni Messengeren ugyanúgy fogunk.. Élőben nyilván valamelyest könnyebb “utalgatni”, hogy nem csak barát számomra, de ezt írásban hogy tegyem meg? Nyomulós sem szeretnék lenni.

Illetve hogy tudnám megtudni, hogy ő mit gondol rólam? Mit kéne ehhez tennem? Nem szeretnék konkrétan rákérdezni.Természetesen el fogom neki mondani még a nyáron, hogy hogy érzek iránta, de nem szeretném

még most ezt “rázúdítani”.


Bocsánat, ha buta a kérdésem, de remélem, értitek, mit szerettem volna kérdezni..



2022. jún. 4. 16:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Rossz kategória :)
2022. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Bocs, de te fiú/lány vagy?


Nem írtad, mennyi az az idő, amíg nem fogtok tudni találkozni.

Nem írtad, mióta érzel így, ő mióta reagál szerinted nem közömbösen.


Ezek mellett én a következő személyes találkozáskor elmondanám. Nem utalgatnék, nem nyomoznám, hogy ő mit gondol. Ha biztos vagyok az érzelmeimben (úgy tűnik, az vagy), akkor a legjobb az őszinteség.

2022. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
uhh, bocsánat. Ebben a pillanatban vettem észre én is. ://
2022. jún. 4. 16:32
 4/18 anonim ***** válasza:
Megesik :) Szóval mi is vagy?
2022. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Jövőhét keddtől július közepéig nem tudunk találkozni. Február óta érzek iránta többet, ő pedig két hete viselkedik velem nem annyira közömbösen. Pont azután lett ilyen, hogy megtörtént ez a közös kiruccanás a barátainkkal.

Köszönöm a válaszod. Valóban jobb opció lehet az őszinteség..:)

2022. jún. 4. 16:35
 6/18 anonim ***** válasza:

:)


Bocs, akár privát is, de a korotokat megkérdezhetem?

2022. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok, ő 19
2022. jún. 4. 16:38
 8/18 anonim ***** válasza:
Majd beszámolsz, hogy alakult?
2022. jún. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
persze:)
2022. jún. 6. 12:39
 10/18 anonim ***** válasza:
Szia, megesett már a vallomás? Mi lett a vége ? :)
2022. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!