Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy hívjam át magamhoz a fiú...

Hogy hívjam át magamhoz a fiú barátomat?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok, és már egy jó ideje barátok vagyunk. Rengeteget beszélgetünk. Még régebben picit összevesztünk valamin, azt most nem írom le hogy min, mert nem lényeges.

Mostanában megint jóba vagyunk. Évfolyamtársam egyébként.

Eszembe jutott, hogy tök régóta dumáltunk már így személyesen, és arra gondoltam, hogy áthívnám magamhoz kicsit.

Rá szeretnék írni.

Szerintetek korrekt ha leírom azt neki, hogy tök régóta beszéltünk, és hogy lenne e kedve átjönni hozzám egy kicsit?

Nem akarom hogy gázos legyen, és nem vagyok biztos magamban ami azt illeti


2022. jún. 14. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

“Szerintetek korrekt ha leírom azt neki, hogy tök régóta beszéltünk, és hogy lenne e kedve átjönni hozzám egy kicsit?”


Ez egy értelmes kérdés.

2022. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Van kedved atjonni egyik nap egy sutire, üdítőre, és beszélgetni?
2022. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Gyere át józsi! Megmutatom a pi... izé, akarom mondani, a bélyeg gyűjteményem.
2022. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
De lökött vagy 3-as. Kiköptem a joghurtot... 😂😂😂
2022. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld jelecske, 3-as, te meg nagyon vicci vagy🤣

De akkor leírom a barátomnak így ahogy mondtátok, köszönöm a válaszokat!

2022. jún. 14. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Biztos, hogy ő is barátként gondol rád? Nem fogja félreérteni, hogy ha áthívod?
2022. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem fogja félreérteni, az biztos:)

Ezt már megbeszéltük régebben, csak baráti szándékból hívom át

2022. jún. 14. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ha vhova kimozdulnátok az kevésbé lenne ilyen görcsös, hogy "jaj mit írjak" hiszen mozizni, fagyizni, inni, vagy akár csak lődörögni a helyi korzón gond nélkül szoktak különböző nemű emberek, az áthívásnak meg mindig van egy félreérthető felhangja.


És amúgy csak mellékesen megjegyzem:

Vannak fiúk akiknek van eg yhalom lány barátjuk, de igazából nem hiszenk a fiú-lány barátságban. Ha úgy alakulna, egytl egyik bármelyiket megba...babusgatnák, mert vonzónak tartják. Olyan lányokkal általában nem is barátkoznak, akiket nem tartanak vonzónak. De persze tudják mi a helyzet és nem nyomulnak rá a csajokra, hiába vonzóak, de azért nemigen ellenállnának ha úgy alakulna...

Nemigazán tudhatod hogy ilyen-e a barátod, mert nem fogja bevallani. Miért tenné? A racionális és morális énje leuralja a "mindetmegdugom" énjét.

De ha egy ilyennek azt mondod, hogy "nem jönnél át eg ykicsit hozzám?" hát.... azért beindul a fantáziája:D Még ha aztán nem is kezd el nyomulni mert továbbra is tudja minek hol a helye..:D

2022. jún. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!