Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Emiatt megharagudnátok?

Emiatt megharagudnátok?

Figyelt kérdés

Múlthéten lemerült az akkum a munkahelyen, és nem tudtam beindítani az autóm. Akkor egy munkatársam azt mondta, hogy bikázzuk be a motorjáról, amire azt válaszoltam, hogy annyi biztos nem elég, egy motorkerékpár akkuja kevés ahhoz, hogy beindítson egy autót. Erre azt mondta, hogy fogadjunk 10ezerben, hogy sikerülni fog, erre hitetlenkedve csak annyit mondtam, hogy oké, mert nem hittem neki.

Végül igaza lett és beindult az autó, ezútan komolyan elvárta, hogy fizessek neki 10ezret, de természetesen nem fizettem. Én azt hittem hogy az ilyen fogadás csak egy szófordulat, ha én nyertem volna akkor én sem fogadtam volna el a pénzt.

Azóta láthatóan megharagudott rám, alig beszél és csak fél szájjal köszön.



2022. jún. 15. 19:04
 1/6 anonim válasza:
65%
Biztos, hogy nem!
2022. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
91%

Itt elvi kérdésről van szó, nem a rongyos 10ezerről. Biztosan a fogadás nélkül is segített volna, ez csak egy kis játék volt. Ebből azt tudta meg rólad,hogy nem tartod magad az adott szavadhoz, és felelősséget sem vállalsz. A fogadás pillanatában tisztában voltál a téttel és a kockázattal, és azzal is, hogy a fogadás kétesélyes.

Ő azt nem tudhatja, hogy fordított esetben te nem fogadtad volna el a nyereményt.

2022. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem haragudnék meg, de azért legközelebb érdemes tisztázni, hogy tényleges fogadásról van-e szó, vagy csak hülyéskedésről.
2022. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Fillérbohóc munkatársad van, de így már ő se kér szívességet;)
2022. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem haragudnék meg, de játék rontó, hogy nem fizetsz. Ez egy kihívás volt és te vesztettél. Szerintem sokkal stílusosabb megadni. Lehet azt mondaná egyébként, hogy igyátok el vagy valami, vagy lehet nem fogadta volna el. De ezt ő dönti el te nem várhatod el. Ráadásul amúgy segített is neked.
2022. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Jaj dehogynem kérted volna el. Tipikus c viselkedés amit leműveltél. Megharagudni nem haragudtam volna meg de meglenne rólad a véleményem.
2022. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!