Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kiderült, hogy a szaktársaim...

Kiderült, hogy a szaktársaim a képeimre maszturbálnak. Túlreagálom, de mit tehetek, hogy ne érezzem így magam?

Figyelt kérdés

Egyetlen közeli fiúbarátom van, ő mondta el a napokban, hogy az öltözőben a srácok arról beszélgettek, hogy mennyiszer szoktak maszturbálni a képeimre, és melyik a kedvencük, miért, és hányan jönnének össze velem stb. Hozzátette, hogy ez nem újkeletű dolog, de neki is most telt be a pohár. Nincs velük alapvetően rossz kapcsolatom, sőt jól elvagyunk, szeretek velük beszélgetni ha úgy adja a helyzet, tisztelettel bánnak velem egyébként, semmilyen célozgatás nincs, de nagyon távolságtartó vagyok a férfiakkal. Nem gondoltam volna, hogy ilyen fapin@ vagyok, de őszintén úgy érzem, mintha valamit elvettek volna tőlem. Nem posztoltam soha semmi provokatívat, az összes social media profilom inaktív az instagramon kívűl, ahol összesen 30 poszt van, legfőképpen rólam, különböző utazásokon, barátokkal, mindig ruhában. Azon kaptam magam, ahogy ma öltözködtem, hogy tudatosan próbáltam a lehető legvisszafogottabb ruhákat felvenni, nem sminkeltem, hogy nehogy elindítsak bárkiben valamit… Nem szeretném ha ez bármilyen befolyással lenne az életemre, de mégis ijesztő, hogy az emberek, akikkel nap mint nap együtt vagyok, akik kezet fognak a párommal ha elviszem magammal bulizni, előtte magukat szorongatták a képeimre. Hogyan tudom kiküszöbölni, hogy mindig ez jusson eszembe ha meglátom őket, és ne érezzem azt, hogy valamit tettek ellenem?


A második pedig, hogy pár srácnak ismerem a barátnőjét, jóban vagyok velük, gyönyörű, kedves lányok, és miattuk is borzasztó bűntudatom van. Mármint ha az én barátom maszturbálna valakire on a daily basis akkor valószínűleg tudni akarnék róla. Ne mondjak semmit?



#fiú #rám #Maszturbálnak #Szaktársaim
2022. jún. 28. 13:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%

Igen, a barátnős szaktársak általában androfóbiában szenvedő, tetőtől talpig felöltözött leánykák profilképeire szoktak recskázni, mesélj még.....


Amúgy milyen problémáid vannak a férfiakkal? Pszichológus?

2022. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nincsenek problémáim a férfiakkal, boldog párkapcsolatban élek, a kérdésre szeretnék választ, nem kell kórkép.
2022. jún. 28. 14:09
 3/18 anonim ***** válasza:
15%
Mutasd magad.
2022. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
A férfiak bármely nő ismerősükre hajlamosak recskázni, amennyiben az illető megugorja azt a küszöböt, hogy adott feltételek mellett megdugná. Túl sok jelentőséget ne tulajdoníts neki, esetleg veheted a bók egy fajtájának.
2022. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Hát szerintem csak annyi történt ebben az esetben, hogy a fiú barátod miatt megtudtál valamit, ami a legtöbb dekoratív csajjal előfordulhat, csak bennfentes híján nem tudnak róla. Engedd el, vagy fordítsd az infót arra, hogy megértsd, elfogadd, elhidd, jó nő vagy.


Én olyan helyen dolgozok, ahol 80-20% az ivararány a pasik javára. Szóval el tudom képzelni hogy elsőre meglepő és esetleg zavar is, de ez nem tragédia.

2022. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
57%

Nem kell rosszul erezned magad, nem tudom hany eves lehetsz (16-18-ra saccollak), lehet kicsit bizarr de ez az ilyen koru fiuknal teljesen normalis.

Tudom a te ertekrendeddel ez a dolog utkozik, de hidd el, semmit nem vesznek el toled/beloled ezaltal. Ez inkabb elismeres.

2022. jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Kár volt a haverodnak ezt neked elmondani.

Végül is semmi közöd hozzá hogy kire gondol az ember aközben. Ez a saját magánügye.

Furán hangzik de így van.

Ne is gondolj rá, felejtsd el. A haverodnak meg mond meg tartsa meg ezeket a dolgokat magának ha ilyet hall. Téged nem érdekel.

Ne hogy még te érezd rosszul magad. És hülyén hangzik de a te párod is gondolhat akárkire közben, illetve te is. Ez tényleg magánügy kár belegondolni.

2022. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok, egyetemre járunk, azt hittem ilyen korban ez már nem játszik a fiúknál.

Igen, valószínűleg ehhez túl szűk a látóköröm, és mivel alapból nem olyan a viszony, hogy akár csak poénból megengedjék maguknak célozgatást a jelenlétemben, így teljesen hideg zuhanyként ért, hogy a hátam mögött ez megy. Nyilván jobb lett volna, ha ezt sosem tudom meg.

2022. jún. 28. 14:29
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Cccc... Szokj hozzá. Nekem a szemembe mondta a kollégám, akivel amúgy nagyon jóban vagyok, hogy simán kiverte már rám a zuhany alatt. Kissé meglepett, de mit tehetek. Megtiltani nem tudom neki, hogy a jövőben ne tegye.


Erre mondják asszem, hogy ffi és nő között nincs barátság. Ha egy pasival jóban vagy és kinézel valahogy, akkor erre számítanod kell. Amelyik pasi ezt nem követi el, az meleg vagy aszexuális.

2022. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
En ezt boknak vennem, jo erzes tudni hogy vonzonak talalnak. Nem tudsz mit csinalni, a ferfiak arra gondolnak akire akarnak szex/maszturbalas kozben. Neked nem art, gondolj erre, hogy csak a fantazia vilagaban csinaljak ezt. 22N
2022. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!