Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az gond ha alig vannak barátai...

Az gond ha alig vannak barátaim? Kéne szerezni párat?

Figyelt kérdés

Onnan jött ez az gondolat hogy mindig azt hallom a kevés haverom től hogy hova járnak el még hogy egyfolytában de én szinte egész nap otthon ülök. Szerintetek mit kéne csinálnom?


16F



2022. júl. 3. 21:19
 1/6 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok:(

17/l

2022. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 franciasrac ***** válasza:
Falusi vagy városi vagy? Mert ha városban élsz akkor nagyon egyszerű kint menni az utcán, sörözőbe, diszkóba stb menni és emberekkel találkozni. Csak ne egész nap ülj, annál nincs rosszabb ha barátokat keresel, nem otthon fogsz találkozni senkivel. Ha vidéken laksz akkor nem tudom probálj olyan nyári táborokba járni talán.
2022. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az gond. Igen szerezned kellene párat. Szerintem ki kellene mozdulnod otthonról. Akár csatlakozhatsz a haverjaidhoz. Vagy mehetsz teljesen más helyekre te magad is. He elindulsz neked is lesz alkalmad az élményedről mesélni. Ne legyél a négy fal fogja.


29/F

2022. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem igényelsz több barátot,akkor nem baj
2022. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értem itt a válaszadókat,hogy járj el,mozdulj ki stb. Egyedül mit csináljon szegény, csak random menjen oda vkihez? :D Nekem is volt egyszer hasonló kérdésem barátkozni,hogy kéne,ott is írták mozduljak ki. De attól,hogy elmegyek pl sétálni nem lesznek barátaim. Napi szinten sétálok a kutyáimmal mindenfelé. De vhgy semmi.


Én pl járok kutyafutiba a kutyámmal, szoktam gazdákkal beszélgetni,nyitott vagyok. De barátkozni senki nem akar. Váltunk pár szót és ennyi,pedig érdeklődő vagyok,de semmi. Van akit 2 éve ismerek onnan még sem vagyunk barátok. Csak ott beszélgetünk .


Nő létemre nem hiszem,hogy egy megbízható barát barátnőt egy discoban fogok megtalálni pl. Egyedül nem is mennék,tuti pasik sokasága venne körbe,amit nagyon nem szeretnék.


Online is próbáltam,de találkozások és a távolság miatt meghalt a dolog.


Nagyon nem egyszerű sajnos barátkozni.

2022. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha keresel online barátokat is, akkor a kutyafuti most meghozta eredményét. Én szívesen lennék a barátod. Persze előbb ismerkedjünk meg, beszélgessünk stb... (barát barátod) Csak egy ötlet. (: Nem muszáj, ha inkább máshogy keresnél “valódi” barátokat. Azt is megértem, és természetesen el is fogadom. Tekintettel lévő a már említett “személyes találkozás”, és “távolság” faktorokat.


29/F

2022. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!