Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy hozzam helyre a legjobb...

Hogy hozzam helyre a legjobb barátommal?

Figyelt kérdés

Már 9 hónapja vagyunk barátok. Ő fiú, én lány.

Mielőtt még belekezdek a storyba, fontos tudni a srácról, hogy neki nagyon fontos az őszinteség.

2 hete volt az, hogy beszélgettünk, de csak írásban. És mivel nem akartam elhallgatni előle semmit, elmondtam neki, hogy szerelmes vagyok belé.. Ami igazából hiba volt, mert félreértettem a saját érzéseimet. Ő nagyon különleges számomra, azok közé az emberek közé tartozik, akik tényleg megértenek engem. Félreértettem a törődését, és azt hittem hogy többet érzek iránta.

Viszont nem érzek semmi komolyat, azért mondtam el neki, nehogy ebből később gond legyen. Viszont ő félreértett engem teljesen. Ez csak az elmúlt héten fordult meg a fejemben, viszont ő félreértette. De hogy így nagyon.

Most azt hiszi, hogy én már hónapok óta hazudok neki ezzel kapcsolatban, ami nyilván nincs így. Olyat is írt ezután, hogy szerinte egy ideig nem kellene beszélni (bár szerintem ezt azért írta, mert mérges volt)

Én vagyok a hibás nyilván, viszont nagyon szeretném helyrehozni a dolgot. Jogosan mérges, elismerem. Viszont félreértette a dolgot, és mindkettőnk érdekében szeretném tisztázni ezt!

Nem tudom hogy mi lenne a helyes döntés.. Szerintetek várjak még, vagy esetleg írjak inkább rá egyből, és beszéljük meg minél hamarabb?


2022. júl. 4. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy félreértetted, csak most berezeltél hogy annyi lehet a "barátságnak" is, ezért kihúzod magad belőle. Gondolom nem akarod elutasításként sem megélni, ez is egy ok a magyarázkodásodra.


Hogy ezen ez a barátod felhúzta magát, elég nagy idiótának hangzik (egyáltalán nem jogosan mérges, hülyeség amit mondasz), főleg hogy senki nem tudja irányítani az érzéseit. Nagyon rosszul kezeli, ami ellen te nem tudsz csinálni semmit.


Az időben viszont igaza van, úgy gondolja hogy akkor ad neked teret továbblépni, illetve magatoknak eltávolodni egymástól. Valószínűleg ez is lenne a jó döntés.


Hogy ez az idő végleges vagy ideiglenes, azt csak ő tudja, de bárhogy kapálózol, bármit írsz neki, nem fogja megváltoztatni a döntését. Inkább fogadd el hogy távolabb akar kerülni tőled és adj neki időt, nem tudsz mást csinálni.

2022. júl. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb barátod - az nem 9 hónapos dolog - a haverod. Volt, amíg bele nem rondítottál. Innentől kezdve se haverság, se párkapcsolat. Ne nyomulj rá, csak még rosszabbá teheted.
2022. júl. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Nem ertetted felre, csak arcra estél, ezert most hárítasz. Jogosan akar teret. Eleve abszolut cringe 15 evesekre jellemzo dolog ez a szerelemvallàs a semmibol. Kellemetlen.


Ido, es talan majd egyszer.

2022. júl. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a félreértett szöveg csak mentegetőzés a részedről mert ciki hogy ő nem így érez irántad és nyilván most próbálsz kilábalni a helyzetből.

Szerintem ez felejtős. Ha neki is elkezded nyomni ezt a szöveget hogy "amúgy nem is vagyok szerelmes csak félreértés volt"

Eleve olyan idióta duma mintha 12 éves lennél

Másrészt nyilván ő sem hinné el és tudná hogy csak menteni próbálod a helyzetet.

Azért akar kerülni mert nyilván ő nem érez irántad semmit és már kellemetlen lenne neki így tartani veled a kapcsolatot.

Legalábbis találkozni tuti.

Nem gondolom hogy erre lenne megoldás.

Szerintem ez már felejtős mivel ez már nem barátság, Legalábbis a részedről semmiképp sem.

Én sem találkoznék ezekután úgy egy "barátommal" szívesen aki hirtelen szerelmet vall nekem. Akkor se ha utána megpróbálja bemesélni hogy ez amúgy tévedés volt.

Full kellemetlen helyzet

2022. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!