Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik igaz ezek közül ?több lent

Melyik igaz ezek közül ?több lent

Figyelt kérdés

2022. júl. 8. 19:28
A kérdező szavazást indított:
A szép lányok is barátkoznak de nincs sok barátjuk
A szép lányoknak sok barátjuk van
A szép lányok nem barátkoznak mert nagyképűek vagy magányosak
A szép lányokal nem barátkoznak mert nem akarnak velük versenyezni vagy mert irigyek rájuk
A szép lányoknak inkább férfi barátaik vannak
19 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Olyan opció miért nincs, hogy a szépség és a barátság nem tartozik egy lapra?
2022. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
A szépség relatív, szóval a kérdés hülyeség
2022. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egy szépnek mondott lány (nő) vagyok. Persze ezer komplexus gyötör, de hát ez nem ide tartozik.

Reagálnék a fentiekre:


A szép lányok is barátkoznak de nincs sok barátjuk

Persze, erre mindenkinek van igénye. Aki nem barátkozik, annak is, csak már annyi sérelem érte....


A szép lányoknak sok barátjuk van

Nem akarok általánosítani, de szerintem ez baromság. Lehet hogy népszerűek, és kiterjedt kapcsolati hálójuk van, de hogy nincs sok barátjuk, az hótziher. Miért? Mert egy barátságot, ahhoz hogy fenn tarts, ápolni kell. Sok barátságot meg nem lehet... legalábbis minőségileg nem. Szóval ezek legfeljebb jó ismerősök, haverok.

(Lehet van kivétel, én nem ismerek ilyet.)



A szép lányok nem barátkoznak mert nagyképűek vagy magányosak

Leírtam fentebb. Ha nem barátkoznak, annak oka van. És szerintem kevesebb a nagyképű, több az akiről csak feltételezik, hogy nagyképű. És ezek a feltételezések olyan szintű görcsöt tudnak beleba**ni az emberbe, hogy kimértté válnak, és ettől tűnthetnek nagyképűnek.


A szép lányokkal nem barátkoznak mert nem akarnak velük versenyezni vagy mert irigyek rájuk

Igen, mennyi ilyen van... ha szép vagy,ne adj Isten csinos is, netán kedves, akkor biztos, hogy megkapod az utolsó beképzelt r-ngyó címkét, akit csak az nem dug meg aki lassabban fut nála.....

Én is kaptam már meg nőtől miután megismert, hogy megdöbbent milyen laza,jószándékú és szerény vagyok, egy öntelt pics@nak gondolt.

Hát nem mondtam már neki, hogy azért, mert tele vagyok gátlásokkal a külsőmet és a lényemet illetően, és igazából nekem a legtöbb szociális esemény olyan, mintha kidobnának a kutyák elé :D Legalábbis eleinte, amíg fel nem oldódok.



A szép lányoknak inkább férfi barátaik vannak

Érthető lehet, mert a férfiaknál nincs ennyi ármány és intrika. Én is könnyebben oldódok fel pasitársaságban. Ott tudom, hogy ha hülye vagyok, a szemembe lesz mondva, nem a hátam mögött kavarnak meg átkoznak.

Persze elég szkeptikus vagyok alapvetően a férfi-női barátságot illetően, felnőtt fejjel még férfibarátot nem szereztem.

Viszont abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy van egy 2.5 évvel és egy 5 idősebb bátyám, akinek a barátai az én barátaim is, akiket kislány korom óta ismerek. Ők egyébként 1-2 kivétellel már nős emberek, és a feleségeiket is ismerem :)



27N

2022. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
A barátkozás és a szépség nem függ egymástól.
2022. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!