Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit írnál vissza neki?

Mit írnál vissza neki?

Figyelt kérdés

Egy olyan ismerősödnek, akinek napokig tart visszaírni neked, úgy, hogy ÁLLANDÓAN elérhető, és online van.

Állandóan ír, hogy : 'szia, mizu?' amikor valamit szeretne tőled, de amúgy nem keresne..



2022. júl. 10. 10:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy valami frappánsat, hogy észre vegye magát..
2022. júl. 10. 10:10
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű, leláttamoznám és semmit. Ez többet mond minden szónál.
2022. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Másik lehetőség: megkérdezed köszönés helyett, hogy “már megint mi kéne?”
2022. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen ismerőseimet leépítettem, vegyék már észre magukat a bunkók.
2022. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Először én is a láttamozást mondtam volna, csak közben eszembe jutott egy olyan ismerős, akire illik a kérdés leírása, és nála ez nem mindig volt elég. Szóval egy "(most) mit szeretnél? Ne kímélj!" szintű válasz hatásos tud lenni.
2022. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"Analízis beadandó?"
2022. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
"Szoszi van, mi kéne, ha vóna'?"
2022. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Úúú, nekem van egy (szerintem) nagyon jó ötletem hogy mit lehetne neki írni, bár ez egy kicsit gonosz, szóval ezt csak akkor írnám neki, ha nagyon megérdemli:

Ő: Szia, mizu?

Te: Pont most írt rám az egyik ismerősöm, de ez elég ritka, mert csak akkor ír, ha kell neki valami. Állandóan csak kihasznál...

2022. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Én kiadtam magamból, ami jött. Ez van, nekem maxon forr a vérem. Nem lehet mindenki flegma halvérű…

Tiltás lett vége, de visszahallom, hogy megváltozott és elgondolkozott, de a kilométeres egója miatt nem fog soha megbocsátani. Nem érdekel.


Ha tényleg “jobb” ember lett, jobb belátásra bírtam, észrevette, hogy nem ő a világ közepe, akkor egy “szent cél” érdekében konkrétan “feláldoztam magam”😂😂😂 Én így állok hozzá.

Vannak emberek, akikbe jól bele kell taposni, hogy észrevegyék magukat! Egy sima láttamozás sokaknál csak azt jelenti, hogy meghátráltál és gyáva vagy, “hiába mond többet minden szónál”. Nem konfrontálódsz, ha valami bajod van. Nincs önbecsülésed. Valakinél ez nem hatásos.

2022. júl. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

“Egy sima láttamozás sokaknál csak azt jelenti, hogy meghátráltál és gyáva vagy, “hiába mond többet minden szónál”. Nem konfrontálódsz, ha valami bajod van.”

Ezzel nem értek egyet. Soha senkitől nem hallottam, hogy így gondolkodna arról, aki nem ír vissza. Épp ellenkezőleg, az emberek 90%-át a láttamozás zavarja a legjobban, pont azért, mert annyira sincs méltatva az illető, hogy egy egysoros választ kapjon. Míg ha leállsz az illetővel veszekedni, akkor máris foglalkozol vele, időt szánsz a nyomorára, ergo megkapja, amit akar, és ráadásul azt a képet alakítja ki rólad, hogy idegbeteg is vagy. Összeveszni egy olyan emberrel, aki csak akkor vesz elő, amikor kell neki valami, nettó időpocsékolás. Nem gyávaság, vagy meghátrálás (lehet neked az), de a többségnél a láttamozás = annyit nem érsz, hogy visszaírjak/nem pocsékolok rád időt.

2022. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!