Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a személyes esetről?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva elég nyomasztó maga a sztori, tehát előre is köszönöm, aki egyáltalán elolvassa.


A lényeg az, hogy volt srác, akit barátomnak tekintettem még ano. Ezekben az időszakokban sokszor voltunk együtt, sok közös programunk volt stb.. Illetve sajnos sok vitánk is és sokszor vesztünk össze is. De én abszolút barátomként gondoltam rá és úgy is bántam vele. Ebben a kapcsolatban természetesen mindketten követtünk el hibákat.


Aztán már 1-1.5 éve nem is beszélünk, mert ez a sok konfliktus kihatott a kapcsolatunkra és már nem éreztük magunkat olyan jól benne. Ugyanakkor előző hétvégén rámírt, hogy átértékeli az életet és gyakorlatilag egy regényben összefoglalja az elmúlt 3 év barátságunknak a sarokpontjait és mindennek elhord engem, gyaláz, szid stb.. és bevallja, hogy sosem tekintett rám barátként és ezt csak én gondoltam..


Ez lehet egy külső szemlélő számára nem ennyire tragikus, mint amennyire beállítom, viszont én még sosem ismertem félre ennyire egy embert és sosem voltam még ilyen naív ezért ez lesokkolt.. és hát az is kiderült a leveléből, hogy minden barátjának elhordott engem mindennek és folyamatosan közvetítette a személyes beszélgetésünket másoknak.


Voltak hibáim nekem is bőven ebben a kapcsolatban, de úgy gondolom, hogy ez a tett, nem emberhez méltó.. mindenesetre nektek mi a véleményetek erről? Veletek történt már ilyen?



2022. júl. 15. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Sokan ugy tudnak csak leválni hogy minel jobban lehordják az exet ezáltal szamukra a veszteség kisebbnek tunik es konnyebben feldolgozhato a szakitás.

Ez pszichologia. Onvedelem.



Nekem van olyan exem aki megcsalt vége és még ő hord le engem meg szid es mindenki neki hisz..mikozben ő volt a kaocsolatban a főgonosz en meg a remenytelen szerelmes. Megis en vagyok a sz.r🤣

2022. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most, hogy visszaolvasom a kérdést, tényleg félreérthető, de mi sima barátok voltunk. De jobban belegondolva, ettől még lehet ugyanaz a pszichológia, amit említesz. :/


Sajnálom, hogy veled is történt hasonló :(

2022. júl. 15. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem mindegy, hogy ezt az egész konfliktust mi váltotta ki.

Hát persze, követünk el hibákat, de nem mindegy, hogy mekkorák azok a bizonyos hibák!

2022. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de tipik női sumákolást sejtek a háttérben. Ha szíved legmélyén éreznéd, hogy neked van igazad, akkor leírtad volna a történetet (nem féligazságokkal), hogy mi miért történt.

Valamire nagyon berágott ez a fiú.

Ez van, most már lépj tovább!

2022. júl. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen tapasztalatom, igen. Alapból úgy indított hogy barátkozni szeretne. Mondta is párszor hogy nem vagyok az esete, neki csak az ázsiai csajok tetszenek. Ok. Ő se volt az én esetem, de mivel csak barátság, nem kell hogy tetszünk egymásnak. Jobb is így. Voltak fura megnyilvánulásai később. Diákmunkám lett, féltékenykedett a férfi munkatársaimra. Sokszor beszólogatott miattuk. Ő amúgy kb 120km-re lakott tőlem, elvárta volna hogy menjek már fel hozzá pestre gyakrabban. Nem? Miért, van diákmunkád, pénzed! Méé nem?

Akkor mentem amúgy csak pestre, ha volt ott valami dolgom, tehát egyszer se miatta,csak mindig kirinyálta hogy talizzunk. Volt hogy megjegyezte hogy milyen ócska cuccokba mentem, bezzeg a munkahelyemre kiöltözök.

Néha küldött magáról képeket. Volt hogy megosztotta velem hogy új frizurája lett, és kigombolt inges képet küldött. Csak olyan képe volt 🤔 Na ebből is vita volt, hogy ő küldött nekem ilyen képet és nem viszonoztam. Ki kérte? Szebbet sz4rok. Leírtam neki mit gondolok róla és letiltottam. Később álprofilról írt, elhordott mindennek. Szerinte a találkozásaink randik voltak. (soha, egy pohár vizet se ittunk meg együtt, csak elkísért x pontból yba. Nem szántam rá külön időt az utaim során) azóta is rám ír pár évente új profillal (kb 10 éve)

Hány ilyen kapcsolatban lehettem, amiről nem is tudok? 🤔😂

2022. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5: Ez nagyon durva... :( sajnálom, hogy ez történt. Remélem azóta már sikerült leakadnod erről az emberről.
2022. júl. 16. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy #4 is írta, lehet valamire nagyon berágott, de azért egy igaz barát nem hord el mindennek a hátad mögött.
2022. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!