Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Éreztetek màr baràtsàg megszak...

Éreztetek màr baràtsàg megszakadàsa vagy baràt nem jelentkezése miatt nehéz érzést? Ezt mi okozza?

Figyelt kérdés
2022. júl. 15. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Éppen most. Mert rossz érzés, hogy a másiknak már nem vagy fontos. De r*hadjon le a kezem, ha még egyszer én hívom. (Már elég régóta az volt, hogy én hívtam, ő meg nem vette fel (ez persze nem lett volna baj), de vissza sem hívott, na ebből elég - csak nehéz levetkőzni a régi szokásokat, hiányzik, gyerekkori barát volt, most meg már bőven középkorú vagyok.)
2022. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Persze. Azért érzed ezt, mert szereted az illetőt, és nem akarod elveszíteni. Hogy az érzésed megalapozott-e, helyzetfüggő, sokminden okozhatja. Lehet, hogy a barátod tényleg rád unt, és ejteni akar, lehet, hogy egyszerűen csak összejött neki sok minden, és nem veled van elfoglalva, de attól még fontos vagy neki, és az is lehet, hogy féltékeny típus vagy és rémeket látsz. Ez utóbbival azért óvatosan, senki sem szereti, ha kisajátítják.
2022. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Persze, nem jó érzés, hogy ha másnak nem vagy fontos.
2022. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2-es igazad van,nem volt itthon irt az elobb,hogy hazajott.Es igen valoszinu az ottani elmenyek hatasa alatt volt meg az is igaz ha en is elutazok nem azon gondolkodom kinek hanyszor irjak,mert ha mindenkivel tartom a kapcsolatot itthonrol nem tudok az elmenyekre figyelni.
2022. júl. 15. 14:59
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Pl. mert hozzászoktál, kedveled, de nem ehhez szoktál hozzá, amit ő ad épp.
2022. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5-os igen ezt jol osszefoglaltad.
2022. júl. 16. 06:35
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly és idén is volt ilyenben részem, és sajnos volt köztük több éves barátság is. Rossz szembesülni azzal, hogy neked ő fontosabb volt, mint fordítva. Főleg egy mélyebb(nek hitt) barátság esetén.
2022. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

a kötödés okozza annak hiánya.

pl fura az a helyzet mikor nap, mint nap kapcsolatban vagy vele, és egyszer csak mondjuk 10 napig nem ir, na ilyenkor vannak az elvonási tünetek...holott csak szünetre vágyik..ennyi...

tehát mindenképpen kötödés elvonási tünetek stb...:-)

2022. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8-as igen talan pont ilyesmi volt amit irsz.Nem volt itt tobb mint egy hetet.Csak nem gondoltam ez kotodes lehet.Akkor ezen kellene lazitani valamennyit ha eros a kotodes?
2022. júl. 17. 16:02
 10/16 anonim ***** válasza:

9es igen, mentális elengedés, bár itt gondolom ellenkező neműről van szó, és ahogy érzem, talán többet táplálsz iránta, mint ami a barátságba belefér, vagy forditva.

A lényeg, hogy a többet kell levenni ebből a "barátságból"

2022. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!