Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kell barátkozni?

Hogyan kell barátkozni?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Régen voltak barátaim, de 1-2 éve magamba fordultam. Van 1-2 “barátnőm”, de inkább jó ismerősnek mondanám őket, akikkel találkozom fél évente egyszer.

Régen nagyon szociális voltam ,de nem tudok visszaemlékezni ,hogy hogyan mennek ezek a dolgok. Hol találom meg őket? Egyszerűen nem értem:D tudom béna vagyok nagyon

Dolgozom ,ott barátságos vagyok ,elvagyok ,de nincsen korombeli és velük csak munkában vagok. Ezenkívül kb mindent egyedül csinálok

Mostanában kezdem azt érezni ,hogy nem nagyon élem így meg a huszas éveimet:)



2022. júl. 20. 23:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagyok*
2022. júl. 20. 23:58
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 vagyok. Hasonlóan. Ugyan van párom, vele jól megvagyok és ő a legjobb barátom, de barátnőm egy sincs. Korábban volt, de már nem és nem értem mi történt és mit csinálok rosszul most.
2022. júl. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugyanez.
2022. júl. 21. 00:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te is keresed az állítólagos barátaidat néha vagy mindig azt várod, hogy ők írjanak? A barátkozás pont úgy történik, hogy kezdeményezünk.
2022. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindig én írok
2022. júl. 21. 10:30
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia! Ha esetleg aktuális még nekem írhatsz nyugodtan 😀. Ugyanabban a cipőben járok, mint te. Annyi különbséggel, hogy nekem sajnos nem is volt sose barátom.

23F

2022. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!