Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az emberek nem szeretnek...

Az emberek nem szeretnek amikor fáradt vagyok!! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyankor mindig elkezdenek támadni, berágnak amiért nem koncentrálok meg reagálok olyan jól.


Tartozom nekik azzal, hogy mindig friss, üde és energiadús legyek?


2022. júl. 23. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell mindig és mindenkinek megfelelni.
2022. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig úgy néz ki, hogy kötelességed.
2022. júl. 23. 09:33
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Amikor fáradt vagy, inkább tedd üresbe magadat.
2022. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki mondta ezt?
2022. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én sem szeretem mikor hót fáradtan bemegyek dolgozni, örülök hogy élek, erre a főnököm úgy viselkedik mint aki most nyerte meg az ötös lottót. Állandóan pofázik, öntelt fhasz. Még én érezzem szharull magam mert nem vagyok olyan mint ő? Lófhaszt... Legyen Ő olyan mint én!
2022. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5


Az összes főnököt el kéne küldeni a fhaszba. Mind felsőbbrendűnek érzi magát. Pedig a többség műveletlen vadbarom.

2022. júl. 23. 11:24
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát az enyém nem műveletlen éppenséggel. Nagyon is intelligens, viszont érzelmi intelligencia szempontjából egy nagy nulla. Azt hiszi ő a világ közepe, mindenki tudni akarja éppen mi van vele, milyet szhart reggel, mivan a családjával, stb. Éppen ezek senkit sem érdekelnek. Ha viszont én mondanék valamit, el van intézve egy "aha"-val, azt mondja tovább az érdektelen hülyeségeit. Utálom ezt a fajta viselkedést.

Nadehát legalább tudjuk hogy nem kell viselkedni.

2022. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja, 5 voltam.
2022. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!