Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek most? szarjam le őket?

Mit tegyek most? szarjam le őket?

Figyelt kérdés
megtudtam hogy a munkahelyen sok ember nem kedvel / utál engem... ezt a hátam mögött.. kibeszélnek meg ilyenek... én leszarom őket.. de le kell szarom? vagy tegyek valamit?

2022. júl. 29. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

A kérdésem az lenne, hogy mi az oka annak, hogy utálnak? (Tettél esetleg bármit ami okod adhat nekik rá?)


Sajnos egyébként sok munkahelyen megy a kibeszélés és az utálkozás egymás háta mögött ahol máshol is. Szomorú, de sok ember egy ilyen lény.

2022. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem képzelheted, hogy ebből a 2 sorból érdemi választ tudunk adni.

- Honnan tudtad meg?

- Te is utálod-e őket?

- Az is kiderült-e, hogy mért utálnak?

- Amúgy megfelelő-e ez a munkahely?

2022. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Munkahelyre dolgozni jarunk ki nem szarja le hogy szeretnek-e vagy utálnak?!
2022. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Azért az nem teljesen úgy van, kedves elöző.


Ha normális kollégáid vannak, nem olyan rossz dolgozni.

2022. júl. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyszer megmondod nekik határozottan a magadét. Ha túlmennek a határon, feljelentés.
2022. júl. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondoltam az egyszert, hogy nem többször, mert vitázni fölösleges ilyenekkel. Megmondod most legyen vége, mert ha nem következményei lesznek tettekben. Fontos, hogy tiszteljenek és ezt el tudod érni. Bocs ha hosszú lett.
2022. júl. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pofámba röhögnek, a hátam mogott meg kibeszélnek, en leszarom az ilyen kétszinu embereket
2022. júl. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden munkahelyen van az, hogy 8-fél 5 közt csak a munka van, így az ilyen helyeken könnyen megy a keverés.

Vagy nem foglalkozol velük, vagy egy normálisabbal elkezdesz beszélni, megtudakolod, mi a bajuk.

2022. júl. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ez az embernél egy kényszeres dolog, nem tudom mért alakult ki az evolúció során.

Ilyen ellentétek lettek volna mindenkinél egy őskori faluban, az a falu és az emberiség végét jelentették volna.


Az is igaz, hogy több ezer év kellett a kerék feltalálásához, szóval az ember nem az eszéről híres.

2022. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!