Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan neheztelek a legjobb...

Jogosan neheztelek a legjobb barátomra, amiért nem olyan színvonalú helyre hívott meg ebédelni, mint amilyen helyekre én szoktam őt meghívni?

Figyelt kérdés

Legjobb barátommal közel 10 évvel ezelőtt ismerkedtünk meg ezen az oldalon. Mivel nem lakunk túlságosan közel egymáshoz, ezért évente csak néhány alkalommal találkozunk személyesen, viszont az interneten keresztül szinte minden este beszélünk. Találkozásaink alkalmaikor felváltva hívjuk meg egymást ebédelni. Én ezidáig legtöbbször színvonalas, tóparti éttermekbe vittem el és ott ebédeltünk, ahol minden alkalommal 20 ezer forint felett fizettem. Ő is elvitt azért már jobb helyekre, például igazi olasz étterembe, viszont a legutóbbi találkozásunk alkalmával egy kifőzdébe vitt, amelynek a nevében a "söröző és étterem" kifejezés volt benne. Igaz, hogy korlátlan ételfogyasztási lehetőség volt, viszont az én kifinomult ízlésvilágomnak nem találtam megfelelő ételt, például csirkemellből készült frissensült nem is volt. Eredetileg úgy volt, hogy a korlátlan ételfogyasztás miatt a Trófea nevű belvárosi étterembe megyünk, ahol egyszer már voltunk és tetszett is, viszont állítása szerint ő ott nem tud parkolni, így ezért esett a választásra az említett kifőzdére, ez viszont nekem csalódást okozott. Nem romlott meg ezzel a barátságunk, viszont az ebéd tekintetében egy kicsit csalódott voltam.


35/F



2022. aug. 4. 22:56
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
40 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Én vagyok az a bizonyos barát, az lemaradt, hogy este pizzát is rendeltem és én fizettem azt is és a másnapi gyros tálat is én fizettem amit reggelire evett.
2022. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

viszont az én kifinomult ízlésvilágomnak


de utálom az ilyen sznob majmokat mint te, és nem azért mert nekem nem futja rá mérnökként, de baromi irritáló egy személy lehetsz

2022. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Felszínes sznob majom vagy. Nekem is ez jutott eszembe elsőre. És másodjára is. Ez volt a lényeg a barátoddal való találkozásban?
2022. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Remélem olvassa a barátod, már ha itt ismerkedtetek meg. És magára ismer. És ezzel vége is lesz.
2022. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
46%
Napi trollkodas, hagyjuk mar.
2022. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%

Nagyobb bajod sose legyen ennél, de tényleg.

Legalább kipróbáltatok közösen valami újat.

Nem jött be a hely, de akkor is együtt töltöttetek egy kis időt.

Amúgy meg nem neheztelni kell utólag, hanem a előtte szólni, hogy

A) ilye helyekre te nem jársz, mert nem felel meg az izlésednek

B) a tömegkölekedés csodákra képes, a kocsiját ott hagyja, ahol kényelmesen tud parkolni, és elbuszoztok, vagy akár taxiztok, sőt akár vezethetsz te is.

2022. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Ez most két b.zi?
2022. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

"Felszínes sznob majom vagy."

Nem vagyok felszínes és sznob. Vidéken élek, okleveles szakközgazdász végzettségem van, emellett bizonyos dolgokra igényes vagyok.


"Ez volt a lényeg a barátoddal való találkozásban?"

Nem ez volt a lényeg, írtam is, hogy nem romlott meg a barátságunk, csak kicsit csalódás okozott az ebéd, főként úgy, hogy a belvárosi Trófea nevű étteremre készültem.

2022. aug. 4. 23:10
 9/25 anonim ***** válasza:
92%

""Felszínes sznob majom vagy."


Nem vagyok felszínes és sznob. Vidéken élek, okleveles szakközgazdász végzettségem van, emellett bizonyos dolgokra igényes vagyok. "



Uramisten ez de szánalmas...

2022. aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Megbocsass a kerdesert, de autista / aspergeres vagy? Ok szoktak ilyen kenyszeresen ragaszkodni az altaluk elkepzelt es az utolso nanoszekundumig megtervezett reszletekhez.
2022. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!