Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha ékszert kapok férfitől...

Ha ékszert kapok férfitől szülinapi ajándékként akkor annak van jelentősége?

Figyelt kérdés

Egy ezüst karkötőt kaptam.

Nincs közöttünk semmi csak ismerősök vagyunk, részemről mint nő többet érzek ez a férfi után de ő nem tudja ezt. Nagyon meglepett.


2022. aug. 10. 22:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A hármas válaszolóval értek egyet, hacsak nem említetted a születésnapod előtt, hogy imádod az ezüstöt, vagy az ezüst karkötőket, esetleg nem hordasz látványosan sok ezüst ékszert, akkor ez szerintem egy egyszerű, "semleges" ajándék, amiből az érzéseire nem igazán lehet következtetni.
2022. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Semmi köze ennek a Disney-hez, vettem én már személyre szólóbb ékszert is hölgyeknek, olyannak is, akihez nem párkapcsolati céllal közeledtem. Ellenben örülnék, ha egy személyes jellegű válaszomból nem kezdenéd el elemezgetni a TV nézési szokásaimat, Kedves "Shaddark", ez sem igazán "felnőttes".
2022. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Shaddark ***** válasza:
0%
Igen, humor érzék nélkül tényleg sok ékszer kellhet a hódításhoz :)))
2022. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A passzív agresszió és a humor két teljesen különböző dolog, Kedves "Shaddark", nem lesz attól valami vicces, mert néhány hangulatjelet teszel utána. Ahogy az újabb kommented, úgy a korábbi törölt hozzászólásod is egy rossz ízű megjegyzés csupán.
2022. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!