Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért akar tőlem fiú barátom...

Miért akar tőlem fiú barátom testi kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Felvetette hogy legyünk szexpartnerek amivel engem nagyon elszomorított, hiszen mi barátok vagyunk és a lelki kapocs erős köztünk, bármikor megoszthattam vele bármilyen problémámat és nem értem miért akarja ezt testiséggel elrontani
2022. aug. 14. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Embere válogatja kinek normális e zkinek nem, van akinek az ellenkező nemá barátai testvérszerűek, másnak meg ők is csak egy lyuk...de olyat is hallottam hogy ettől valakinek intimebb a jóbarátság...
2022. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Azért mert dugásra vágyik és nem lelkizésre.
2022. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%

Mert a pasiknak csak lyukak vagyunk, ideje megtanulnod. Akkor is, ha szépeket mondanak. Nem néznek sokra.

Gondolom még nagyon fiatal és naiv vagy.

2022. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg ő soha nem barátként tekintett rád, hanem potenciális kúrópajatiként. Ajánlom hogy barátkozz lányokkal, különben nagyon sokszor fogsz még ebbe a helyzetbe kerülni.
2022. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Mert kanos.
2022. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálunk ilyen nem merült fel soha fiú barátokkal, azaz hogy megbeszéltük, hog yneki olyna vagyok mintha a nővére lennék, és a gondolat se...és én is úgy gondolok mondjuk például rá mintha az öcsém lenne és bár tudom hog yobjektíven egy vonzó srác, de sose menne vele...Szerintemh a ez úgy alakul ki hog ymondjuk együtt nőttök fel,v agy megismerkedtek és jól elvagytok d epárkapcoslatotok amúgy van...akkor nem lesz autómatikusan kúrópajti kategória az ember...
2022. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Fiú barát = meleg vagy töketlen (ha nincs kapcsolatban).


A srác úgy gondolta freindzone-ba raktad és már megunta a várakozást.

2022. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
A srác végig ezt akarta tőled. Szakítsd meg vele a barátságod.
2022. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy barátok szexelnek, és van, amikor működik is.


De ha neked ez nem jön be, őszintén megmondod, és neki meg tudomásul kel vennie. Ennyi. Nem kell túlragozni, természetes, hogy nőként is tekint rád.

2022. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
Fiú lány barátság létezik, aha... ja, nem!! 🤣🤣🤣
2022. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!