Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, hogy ne essen...

Mit csináljak, hogy ne essen ez annyira rosszul? Túlreagálom?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőm, nagy esküvőszervezősdibe van, már jó rég nem beszéltünk egy igazit, nekem múltkor volt a szülinapom és még egy üzenettel sem köszöntött fel, elég rosszul esett.Az elmúlt években mindig együtt ünnepeltük egymás szülinapját. Lehet önzőség tőlem biztos pörög ezerrel, de akkor is nagyon tud fájni, hogy elfeljtette. Túlreagálom? Ti hogy éreznétek magatokat?

2022. aug. 18. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem nagyon hiszem hogy el lehet felejteni.
2022. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Katona Dius ***** válasza:
100%
Hát a naptár a barátunk. Fel lehrt írni a számunkra fontos időpontokat, pl egy barátnő szülinapja. Nem hsizem,hogy akármilyen elfoglalt, fájt volna egy üzenetet elküldeni.
2022. aug. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl. Én is felejtettem már el fontos ember szülinapját és az enyémet is felejtették el. Soha eszembe nem jutott ezért haragudni. Nyilván nem direkt nem köszöntött fel.
2022. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem haragszok, csak rosszul esik.
2022. aug. 18. 16:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha egy nő esküvőt szervez, akkor csak ez számít neki, elveszti a maradék eszét is.
2022. aug. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!