Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titeket is zavar, ha elhívtok...

Titeket is zavar, ha elhívtok valakit találkozni, de az illető hív valaki mást is?

Figyelt kérdés

Akartam találkozni egyik barátommal, már pár hete nem láttam őt és írt, hogy a másik barátja is jön velünk. Nem is ismerem őt és csak úgy akartam találkozni vele, hogy ketten. Meg sem kérdezett, hogy jöhet-e. Egyértelműen ez nem lenne akkora nagy probléma, de nem is érzem magam kényelmesen idegen emberek körül és az ismerkedés is nagyon nehezen megy nekem.

Nem akartam bunkó lenni, hogy akkor lemondom az egészet miután kijelenti, hogy jön a haverja, vagy, megmondani, hogy fog zavarni.



2022. aug. 20. 17:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Közös programot tervez az ember,stb,erre nesze neked!

Nagyon zavaró.

Máskor nem ért volna rá...

2022. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavart, mikor megbeszéltem barátnőmmel egy napot, amikor tudunk találkozni, kifejezett csajos házibulit tartani, aztán mikor megérkeztem, kijelentette, hogy 10 perc múlva érkezik a pasija is. 1 órát voltam ott, utána leléptem, mert olyan kellemetlenné vált a helyzet.
2022. aug. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kérdezné meg,csak tényként közölné, hogy majd jön a haverja is akkor zavarna.
2022. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nagyon zavaró. A 4-es válaszolóval értek egyet.
2022. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az lenne a minimum, hogy megkérdez, hogy jöhetne-e még plusz valaki vele. Ez így kicsit illetlen nekem.


Másodikas voltam gimiben, amikor egyik barátnőmmel beszéltünk meg egy találkozót nyáron, amire úgy állított oda, hogy "ő itt xy, az unokatesóm. Ma velünk jön ő is." Nagyon kínos volt, ők ketten jól elvoltak, én meg felesleges harmadiknak éreztem magam, szóval nem maradtam sokáig.

2022. aug. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!